2733
2734

مثلا میرن در حیاط هلش میده دخترم از خودش دفاع می‌کنه یا میگه چرا میزنی میگه دوست دارم مثل عقده ای ها رفتار می‌کنه ده سالشه دختر من ۷ سالشه بعد نزارم بره میگن بچم بزار برن مادرشوهر اینا بچن و فلان و بمان یا می‌بره خونشون اجازه نمیده به وسایلش دست بزنه 

دخترم به خاطر بازی می‌ره بند نمیشه تو خونه خونه بردارشوهرم اینا همونجاست از عمد هم اذیت می‌کنه پدر مادرش چیزی بهش نمیگن منم باردارم نمیتونم برم بیافتم دنبالش درسته کم میریم اما هر وقت بریم تا چند وقت دخترم میگه اینکار و باهام کرد اینجور کرد اذیت کرد حتی شبی که اونجا باشیم از بس بهش فشار روانی وارد می‌کنه شبا تو خواب حرف میزنه

اینم بزرگه سو استفاده می‌کنه بچه نیست بگم نمی‌فهمه

نمیدونم بخدا چکار کنم چند سال شده معضل برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب آموزش درست به بچه تون بدید  فردا توی مدرسه میخواد چیکار کنه

اتفاقا مدرسه همه معلمان و مدیر میگن بچه زرنگیه از پس خودش برمیاد مستقل هست این سنش بزرگتره زور میگه بهش

خب با دخترت صحبت کن که بهش بگه منو اذیت نکن ، اگر تاثیر نداره، بجای اونجا ببرش پارک، و براش یه وسیله ببر وقتی اونجایی که نره با اون بازی کنه، سعی کن روابط رو کم کنی و بجاش بری براش دوست جدید پیدا کنی

اتفاقا مدرسه همه معلمان و مدیر میگن بچه زرنگیه از پس خودش برمیاد مستقل هست این سنش بزرگتره زور میگه ...

خب باید دنبال راهکار مناسبی باشید 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨

دختر عمه منم همینجوری میکرد با همه. الان بزرگ شده مامان شده خانم شده. آنقدر همه دوسش دارن.

به دخترت بگو اون مریضه مشکل داره دکترا جوابش کردن وگرنه آدم سالم این رفتار نمیکنه. دخترت می‌ره بهش میگه یا یه دعوا گنده میفته بینتون، یا خودشو درست می‌کنه 

من اعصابم خورد شد به جای تو ب شوهرت بگو ب دختره تشر بزنه یا  ب  دختره بگه یا ب پدرمادرش ب ...

هر چی تشر میزنه تذکر میده انگار نمی‌فهمه با از عمد باشه رفتارش پدرش خودش مشوق رفتارشه پدرش اینجور بار اورده

وقتی اذیت می‌کنه همون جا بلند بهش بگید که پدرو مادرش ببینند 

تاکید هم کنید روی این مسئله که تو بزرگی این کارا چیه دیگه 

اون وقت بچه شون رو جمع می کنند یا بچه حساب کار دستش میاد 

هی هم نگید ناراحت میشن خب بشن چرا اونا ناراحتی شما براشون مهم نیست!؟

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
خودتون همونجایید؟ دیگه هر شهرستانی یه پارک کوچیک داره که، برو پارک، یا هرجایی که دختر دوست داره، مسج ...

ن ما واحد مستقل هم داریم اونجا اما محل اصلی زندگیمون شهر دیگه است مرکز استانه دخترم هم کلاس می‌ره هم دوست خوب داره به اندازه کافی مستقل هست تو مدرسه ولی این دختره سه سال بزرگتره بچه هارو جمع می‌کنه انگار از عمد دخترمنو اذیت می‌کنه با پسرها خواهر شوهرم یا دختر عموی دیگش اینجور نیست اصلا

2706