2733
2734

من دوروزه شیر روز رو قطع کردم.مونده شیر شب اونم بعد یک هفته میخوام شروع کنم.تجربه من تااینجا که خیلی کمکم کرد خوندن سوره بروج روی سیب وخوراندنش به پسرم بود.که خداروشکر بدقلقی نکرد .وخوب پیش رفت.شماهم تجربیاتتونو بگید لطفا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه ضربه روحی مادرشنیدم خودش ضربه روحی میخوره اکثرا

فک کن شیری ک بچه کلی وقت خورده و بهش وابستس

یهو کااامل ازش بگیری

خیلی سخته براش نشونم نده بازم ضربه میخوره 

مگه ما خودمون میتونیم یچیزو یهویی ترک کنیم

خوب تدریجی کم کردم ودوروزه کامل شده.خداروشکر بی تابی نکرده

خداروشکر

ماهم سر ابجیم زیاد مشکلی نداشتیم

ی بار بهش گفتیم جیز شده(یعنی زخم شده) خودش دیگه نخورد 

بجاش شیر پاستوریزه میگرفتیم شبا ک بیدار میشد میگفتیم جیز شده باید این یکیو بخوری 

اونم شیرپاستوریزه رو میخورد میخوابید

خداروشکر ماهم سر ابجیم زیاد مشکلی نداشتیم ی بار بهش گفتیم جیز شده(یعنی زخم شده) خودش دیگه نخورد&nb ...

پسرمن نمیترسه از این الفاظ.شیرپاستوریزه هم متاسفانه نمیخوره.حالا براشب نمیدونم چه کنم.بعضیا میگن تلخک بخرم

فک کن شیری ک بچه کلی وقت خورده و بهش وابستس یهو کااامل ازش بگیری خیلی سخته براش نشونم نده بازم ضرب ...

من اکثرادیدم مادرهاضربه روحی خوردن چون سخت وابستگی کودک ومادرانگاریه چیزازش کنده میشه

2706