2752
2734
عنوان

خونه مامانم کوفتم گیر نمیاد😩

535 بازدید | 26 پست

یه ماه دیگه باید برم سر کار،نی نی رو باید بذارم پیش مامانم ،مشکلم اینه که تو یخچال مامانم اینا هیچی نیست،مامانم اینا اعتقاد دارن هرچی میخرن همون موقع بخورنش،دیگه برا بعد و اینا نیست،یعنی من بگم کره میگن نداریم،آرد نداریم،شیر نداریم،همیشه فقط یه بسته مرغ پیدا میشه

اون یکیارو که میذاشتم برا خونه مامانم به هست بچه یه سری خوراکی می‌خریدم نهارم براشون میذاشتم ولی بچه هام به شدت لاغر میشدن،حس میکنم مامانم اصن خوراکیارو به بچه ها خودم نمی‌داده یا مثلا می‌دیدم میاره بابام و خواهرمم از همونا میخورن خب معلومه اینجوری زود تموم میشن منم مگه چقدر حقوق میگیرم

حالا موندم چیکار کنم 

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی

ینی هرچی بخرن همون موقع میخورن؟

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706