2752
2734

هرسری من باید برم و خرید کنم یا کارت بکشم

ماشالله چیزای گرونم هوس میکنه انرژی زا که پایه ثابتشه

وقتی بهش میگم خودت برو ،میگه وای کارتمو جا گذاشتم!!!! مگ میشه هرسری کارتتو یادت بره بیاری؟؟؟؟؟؟

این سری بهش گفتم اخ منم کارتمو یادم رفت بیارم 

خلاصه محبور شد بره از خونه برداره  

انقدم دستش لرزید میخاست دوتا نسکافه بخره

من همیشه نسکافه با کیک میخرم 

ولی سریع دوتا نسکافه سفارش داد ک من نگه فلان چیزم بخر 

دیگه دلمو زده این چ رفیقیه؟؟؟ یکمم ب فکر جیب من باش خب یا دونگی کن یا نوبتی بخدا همش باید جون بکنیم تا پول دراریم آخر ماهم هیچی ب هیچی 

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه بد خب بهش بگو 

بگذار در پناه  شب از ماه  بار  بردارم بگذار  پُر  شَوَم از قطره های کوچک ‌باراناز قلب  های  رشد  نکرده از حجم ‌ کودکان  به دنیا نیامده بگذار  پُر  شَوَم شاید  که عشق  منگهواره 

بخدا بچها خسیس نیستم وقتی هرسری میرم دنبالش پول بنزین هیچی این همه میریم دور دور اصطلاک ماشینم هیچی 

لاقل دیگ دستور نده همش برو خرید کن یه لگن دارم باید اینم بر.ین.ی توش دودستی 

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖
بهتر بود از اول هر کی برای خودش خرید میکرد 

اوایل فقط میگفت بیا دنبالم بریم دور دور دلم گرفته

من یکم بیش از حد بهش رو دادم فک کرده سر گنج نشستم

اوایل فقط میگفت بیا دنبالم بریم دور دور دلم گرفته من یکم بیش از حد بهش رو دادم فک کرده سر گنج نشستم

از این ب بعد بگو هر کی برای خودش خرید کنه هیچ ناراحتی هم نداره چون نمی‌خواد براب ت خرح کنه پول خوراک خودشو میده ناراحتم شد ب درک

جان منی❤️
یه بار گفت کار ندارم میگفتی اشکال نداره رفتی خونه حتماااا یادت باشه دنگتو بریزی رسید خونه پیام میداد ...

یه شری بهش گفتم گف اخرشب میزنم اخرشب گف الان قطعه فردا میزنم فرداش هیچ خبری نشد الان از اون اخرین باری ک خودمو کوچیک کردم گفتم دنگ بزن چند ماهی میگذره

دونگشم میشد ۳۰۰ ، رفتیم کافه فوتبال ببینیم قلیون پیتزا آیس شفارش داد ینی اصلا رعایت نمیکنه شاید کسی تو کارتش همین باشه پولش 

اسی میدونم ک میدونی  برا اونایی ک نمیدونن املا درستش استهلاک

اره همون خیلی سردرنمیارم چی به چیه هروقت طوریش میشه میزنگم داداشم میگه چ غلطی کردیم بهت گفتیم ماشین بگیر راحت شی

2706