2733
2734

سلام خانوما من جفتم قدامی و اوایل بارداری خونریزی داشتم جفتم سر راهی بود با مصرف شیاف بهتر شدم از هفته 12 ب بعد ن خون دیدم ن لکه ,هفته 18 رفتم سونو گفت شرایط خوبه و جفتت اومده بالا اما بازم دکتر شیافو یک روز در میون کرده .تازه رفتم حمام داشتم خودمو میشستم ی لخته دستم خورد نگا کردم دیدم خیلی خیلی کم قهوه ای رنگ هست , از حمام اومدم بیرون با دسمال هم خودمو چک کردم لکه ای نبود  و لخته هم دگ ندیدم فقط همین بود ب نظرتون بخاطر چیی بود نگرانم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو اورژانس بیمارستان،  دکتر زنان ان کال داره،  تو رو حضرت عباس برو نشین اینجا بگو چ کنم

الان شرایطشو ندارم برم دورم خودمم تنها خونه ام ولی درد یا چیز خاصی ندارم لکه هم ندیدم اصن فقط همون بود اخه  ینی خیلی خطرناکه