2752
2734

تا دیروز مادرشوهرم یدونه طلا دستش نمی‌کرد نداشت می‌گفت خوشم نمیاد 

از وقتی عروسشون شدم مدام می‌ره طلا می‌خره

درحالیکه برای پسرش نه عیدی آورد نه شب چلگی گرفت 

حتی برای بلع برون فقط نشون آورد 

به نظرتون این کار درست 

خدا جای حق نشسته 

امیدوارم بلاهای ک سرم او رد دلم شکست سرش بیاد به حق علی 

الان یه عده میان میگن پول خودش دوس داره فلان و....

وقتی پسر عقد داری طلا سر قبرت می‌بری 

پس چرا بچه آوردی 

شاید بدل میندازه . 

البته منم بجز نشون که خود همسرم خرید هیچی بهمون ندادن . 

اما توی زندگی خودمون جبران کردیم . 

زن و شوهر باید همو بخوان با هم بسازن 

تا بی‌مهری دیگران اذیتشون نکنه 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین حق داری تازه عروسی دلت میخاد برات رسم رو بجا بیارن ..ولی واقع بینانه بخوایم نگاه کنیم تک به پسرشون شوهر کردی و فقط شوهرت درقبال تو وظیفه داره و تو نباید از خانوادش متوقع باشی ببین هرکس کاری میکنه از سر لطف هست همونطور ک بخوایم واقع بینانه نگاه کنیم حتی جهاز هم وظیفه خانواده ها نیست و خانواده ها دارن ازسر لطف ومحبت اینکارو میکنن ..نظر ب مال کسی نداشته باش درهرصورت پول خودشونه وهرجور دوست دارن خرج میکنن ادمیزاد بهم بدهکار ک نیست پس سعی کنید خودتون بدست بیارید

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ببین حق داری تازه عروسی دلت میخاد برات رسم رو بجا بیارن ..ولی واقع بینانه بخوایم نگاه کنیم تک به پسر ...

تا دو روز پیش نمی‌خواست 

همینکه عروس گرفت دلش خواست 

این ینی اون نماز روزه ای که میگیره درست نیسن

خب چرا همسرت خودش برات نمیخره ؟مشکل از مادرشوهرت نیست بهرنظرم مشکل از همسرته

عزیزم تو عقدیم 

منم نگفتم مهره یا برای من بخره

میگم تا دیروز می‌گفت طلا دوس ندارم 

تا عروس گرفت طلا دوس شد 

این ینی دوست ندارم برای پسرش دوتا تیکه وسیله بخره

مثل هوو می‌دونه عروسو

تا دو روز پیش نمی‌خواست  همینکه عروس گرفت دلش خواست  این ینی اون نماز روزه ای که میگیره ...

ازکجا میدونی قبول نیست؟درمقابل شما تعهدی داشته؟حالا اینکه قبلن نمیخواسته الان میخاد رو خودش میدونه ..من بخاطر خودت میگم از دیگران توقع نداشته باش چون دیگران در مقابل ما تعهدووظیفه ندارن..ببین خوبه ک خانواده کمک کنه پشتیبان باشه قبول اما انصافا وظیفه نیست

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
کبوتر هم کبوتر پرنده ای حیوان  تا بچه اش بال پر در نیاورده بهش رسیدگی می‌کنه  چون تو عقد ...

حرفت منطقی نیست  پسر وقتی زن میگیره باید فکر خرجشم باشه ، مادرش واسه خودش خرجی هم بکنه پول خودشه پول شوهر تو که نیست

2706