2733
2734

ما تا الان ده میلیون اجاره خونه می‌دادیم 

مادر شوهرم خونشو میخواد بفروشه گذاشته 4,275 میلیارد 

حالا مشتری براش پیدا شده فردا میرن ببینن دوست برادر شوهرم هم املاکی داره ، برامون خونه پیدا کرده ۷۸ متری ، دو خوابه ۲ نیم میلیارد ، مادر شوهرم خونشو میفروشه ۲ میلیارد میده به ما بقیش هم برای خودش که خونه کوچیک تر بخره ما هم خودمون ۵۰۰ میلیون داریم ، میخره برامون چند سال پولامون رو جمع کنیم 

خیلی استرس دارم ما هم فردا میریم خونه رو ببینیم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای جاااااااااااانم ایشالله بسلامتی با دله خوووشش

ذوق کردم براااااتون😍🦋🌸💞

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
چه مادر شوهرت خوبه .قدرش رو بدونین

والا تا الان بدی کم نکرده در حقم 

حالا دیگه اگه خدا بخواد الان ( که فهمیده یه خبرهایی هست ) مهربون شده 😂😍..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
دستش درد نکنه چه مادرشوهر خوبی داری 

حالا دیگه اگه خدا بخواد الان ( که فهمیده یه خبرهایی هست ) مهربون شده 😂😍..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش بحالتون عزیزم ،دست راستت رو سر من در ضمن بهتر بود قبل از خریدن چیزی نگی و تاپیک هم نزنی

در مهربونیه شما شکی نیس

ولی خوش بحال گفتن یجور حسه منفی داره هم واسه خودتون هم واسه اونی ک بهش میگید

اگ جسارت کردم عذر میخام فقط میخاستم درجریان باشید

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
والا تا الان بدی کم نکرده در حقم  حالا دیگه اگه خدا بخواد الان ( که فهمیده یه خبرهایی هست ) مه ...

چ خبرااااییی بوگووووووو😍😂

مادر شوهر من خودخاهه خیلی 🙁🙁🙁خدا مادرشوهرتو براتون حفظ کند عزیزم🌺🌺

حالا دیگه اگه خدا بخواد الان ( که فهمیده یه خبرهایی هست ) مهربون شده 😂😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ خبرااااییی بوگووووووو😍😂

واییی ذوق زدم نکنید چند روز دیگه هم صبر کنید تاپیکش رو میزنم بعدش😍😍😂........

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706