2733
2734

سلام 

کرم روشن کننده میخوام پوستم خیلی تیره شده داغون شده کرم روشن کننده معرفی کنید بخرم چی استفاده کردید خوب بوده

آبرسان 

روشن کننده 

ضدآفتاب

کرم شب

البته کرم های بدون هیدروکینون میخوام و لایه بردار نباشن

هیدروکنیون بده ؟

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم پوستم خشکه آب زیادددددبخور،مغزیجات بخور  ویتامین سی آردن بزن آبرسان لدورا هم بزن ضدآفتا ...

ممنون  گلی

شنیدم میگن ویتامین سی سیگل یا فیس دوکس

اونا چطورن؟

ناندل بزن قیمتشم مناسبه مامانه دوستم استفاده میکنه همیشه یادمه پارسال گفت ۴۰۰ تومنه

من تازه رفتم تو حیطه ارایشگری 

مشتریام میان دوست ندارم پوستم تیره ببینن

روشن کننده بود نمیدونم والا چجوریه ولی اون راضی بود

ویتامین سی هست فکر کنم

دارم میرم پیش یکی آموزش تتو دوره آپدیت 

واااااای اگه ببینیش چقدر سفید و نازه. امیدمو از دست دادم😅

البته تتو کرده

ژل و بوتاکس زده

2706