2752
2734
عنوان

باورم نمیشه آقای رئیس بانک برام لپتاپ گرفته😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2843 بازدید | 91 پست

لعنتی خیلی حسه خوبی یکی اینجوری بخوادت

من عقلم اون لحظه از کار میفته

امیدوارم کلکی تو کارش نباشه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال من برعکسه پسره هی میگ بهم پول قرض بده قسط لوازم معازه دارم قسط خونه دارم منم هردفه حرمتا رومیشکنم وکلی فحَشش میدم 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
لعنتی خیلی حسه خوبی یکی اینجوری بخوادت من عقلم اون لحظه از کار میفته امیدوارم کلکی تو کارش نباش ...

۱۳ سالی ازم بزرگتره 

و چطور بگم از نظر قیافه معمولی یکم موهاش کم پشته ولی خب من حقیقتا ازش سر ترم...

میگفت از روزی که اومدی شعبه چشام گرفتی و بهت حس خوبی داشتم

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدف‌های مثبت♥️من  در آخر این تیکر یه پرستار شدم انشالله😍😍😍 توهم بگو‌ ایشالله
😆😆😆🤣🤣🤣

☹️😬😂والابخدا..من توتموم عمرم ی خاستگار داشتم ک اونم بهم پیام داد گفت وقتی اومدم خونتون ماکارونی و سویا بیارم خوبع.؟؟😐😐

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
کاش تاپیک نمیزدی عزیزم

چرا عزیزم

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدف‌های مثبت♥️من  در آخر این تیکر یه پرستار شدم انشالله😍😍😍 توهم بگو‌ ایشالله

ایشالله ک خیره😍🦋🌸💞

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
ای بابا شانس جفتمون خرابه💔

🤕تازه همشم نگفتم ی خاستگاره خدا زده داشتم اومدگفتش وقتی اومدم خونتون ماکارونی سویا بیارم خوبه.؟😐۸ساله ک جای حرفش همچنان میسوزه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
🤕تازه همشم نگفتم ی خاستگاره خدا زده داشتم اومدگفتش وقتی اومدم خونتون ماکارونی سویا بیارم خوبه.؟😐۸س ...

😂🤣🤣🤣🤣🤣خداروشکر دختر نشدم

هیچوقت آسونتر نمیشه ، این تویی که باید قویتر بشی‌‌...
2706