2752
2734

من بندری نیستم ولی این مدلی درست میکنم همه دوست دارن 

سوسین خورد شده ریز نگینی با سیب زمینی نگینی ریز ریز سرخ میکنم .با قارچ  فلفل دلمه ای همه این مواد ریز .به این مواد کمی رب میزنم با فلفل زردچوبه فلفل سیاه آویشن با پنیر پیتزا تونون میپچونم 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با سوسیس و قارچ و پوره سیب زمینی و فلفل دلمه به جای سوسیس گوشت چرخ کرده هم میشه بعد با پیاز و زردچوبه تفت میدم و رب میزنم و درآخر گشنیز جعفری ریز شده و ادویه و فلفل که کمی تند بشه داخل نان لواش میریزم و سه گوش میکنم و سرخ میکنم میتونی کمی هم پنیر پیتزا بزنی سس هم من سس قرمز و سس گلوریا تند استفاده میکنم مخصوصا داخل موادت حتما سس گلوریا بزن عالی میشه

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40