2733
2734
عنوان

قوز بینی بعد عمل 😔

121 بازدید | 5 پست

دوماهو نیمه بینیمو عمل کردم الان دوطرف بینیم قسمت بالاش یمقدار برامدس طوری ک از نیمرخ و تمام رخ مشخص نیس اما از سه رخ کج دیده میشه انگار ک غوز داره بینیم دیونه میشم کسی تجربشو داشته ؟

من ۱ ساله عمل کردم قوز داش از اولم تو دلتو خالی نمیکنم شاید ماساژ یدی خوب بشه من مرتب ماساژ ندادم 

باید برم دکتر یتراشه

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترم کف تا ۷ماه نره سوهان میکشم برات ولی حالم خیلی بده 

ایسالا درست میشه اگ ماساژ گفته انجام بده

حالا زوده وای ترس شاید ورمه

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..