2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگ تره تو کسی هست که برای به دنیا آوردن و بزرگ کردن شوهرت خیلی زحمت کشیده به نظر من با دید مثبت به ...

امارم ی سره تو دستشه آب بخورم خبر داره .زنگ میزنه از شوهرم میپرسه .منو ک بزرگ نکرده

صبر فقط 

یاخیلی خونشون نرو. تازمانی که ازت نخواستن کمک بهشون نده دیگه اینکه جلوی شوهرت نشون بده چه خانمی خوبی هستی تا اینکه وقتی خواساتن پشت سرت حرف دربیارن شوهرت جوابشوت رو بده 

بزرگ تره تو کسی هست که برای به دنیا آوردن و بزرگ کردن شوهرت خیلی زحمت کشیده به نظر من با دید مثبت به ...

اره واقعا داره زحمت میکشه صب تا شب گوشی تو دستش آمار منو از عالم و آدم میگیره 

خیلی کم پیشش میرم .یا خودش پا میشه میاد یا هزار بار زنگ میزنه آمار منو میگیره از شوهرم 

یا شاغل شو،یا کلاس برو،خونه نمون،با شوهرت صحبت کن و بگو خوشت میاد مامان بابای من از هر لحظه زندگی تو خبر داشته باشن،حریم شخصی منو حفظ کن،تو خونه خودم آرامش ندارم

با سیاست رفتار کن حتی شده به ظاهر باهاش خوددت رو صمیمی نشون بده  و حتما حتما حتما گلایه از مادر ...

صمیمی نشون دادم ک کارهای حمالی رو زنگ میزنه ب من میگه و ب عروسای دیگش نمیگه

2706