2733
2734

بچه ها خانواده پدریم احساس میکنم نرمال ترن 😑

مثلا عمه هام و زن عموهام راجع به بچه هاشون با هم حرف میزنن میگن اره پرنیا رو بردم مدرسه یهو فهمیدیم گیج بازی در اورده کاردستیشو جا گذاشته یکی زدم تو سرش(با خنده تعریف میکنه😂)

بعد دقیقا همین جمله رو بین خاله ها و زنداییام اینجوری میشنوید:

پرنیا جوووون و بردم مدرسه یهو فهمیدیم حواس پرتی کرده کاردستیشو جا گذاشته گفتم فدا سرت مامان جان😐

بابا ادم پیش غریبه ها اینجوری حرف میزنه نه خانواده خودش 😐

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
هم خانواده مادری هم خانواده پدریم شبیه خانواده پدری تو هستن  همه با هم فامیل هستیم جمع میشی ...

اره بابا درستشم همینه😐اون وقت من پیش خالم اینا مثل خونواده پدریم حرف میزنم غیرنرمالم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونواده مادریم مثل خونواده مادری تو هستن ... برا همینه که اصلا صمیمیت نداریم

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
کار خاتواده مادریت درسته شخصیت بچه رو خورد نمیکنه

نه هدف خورد کردن شخصیت نیست ک بابا دور هم جمع شدیم تعریف کنیم بخندیم😐خیلی رسمی حرف میزنن 

خونواده مادریم مثل خونواده مادری تو هستن ... برا همینه که اصلا صمیمیت نداریم

اره بخدا خانواده پدریم خیلی صمیمی تر و راحت ترن هر هفته خونه همدیگن

نه هدف خورد کردن شخصیت نیست ک بابا دور هم جمع شدیم تعریف کنیم بخندیم😐خیلی رسمی حرف میزنن 

وقتی اونجوری میگید دقیقا دارید شخصیت اون بچه رو خورد میکنید درمورد چیزای دیگه بگید بخندید

وقتی اونجوری میگید دقیقا دارید شخصیت اون بچه رو خورد میکنید درمورد چیزای دیگه بگید بخندید

بابا اصلا این مثال بود از خودم زدم همچین چیزی اتفاق نیوفتاده ک😐