2752
2734
عنوان

استودیو تصویر

19 بازدید | 0 پست

میخوام تجربمو از انتخاب آتلیه عروسی به عروس خانم ها بگم تا مثل من تجربه و خاطره بدی نداشته باشن ما برای عروسیمون استودیو تصویر واقع در پاسداران رفتیم نمونه کار های قشنگی داشت و قرار داد بستیم اول یه ملیون قیمت رو گرون تر از قیمتی که یه هفته قبل از پیج پرسیدم تو قرار داد نوشت چون چند مدل پکیج بود موقع قرار داد فراموش کردم قیمت هارو بعدش متوجه شدم بهشون که گفتم دلیلشون این بود که مراسم ما چون مختلط نیست قیمت بیشتره در صورتی که هیچ ربطی نداره به تعداد دوربین پکیج ها متفاوته بعد چند روز گفتیم باشه ما پکیج گرون تر رو میخوایم که کرین هم داشته باشه دوباره یه ملیون قیمت رو زیاد کردن گفتن چون دیر به ما اطلاع دادین و نزدیک مراسمتونه هزینش بیشتره اینا همه بدرک بدتریییین کاری که در حق ما کردن و هیچوقت حلالشون نمیکنم عکسای دوربین عکاسی زنانه کلا از بین بردن و گفتن هک شدیم فلان شدیم که اصلا قابل باور نیست این حجم از بی مسئولیتی چون ما همون فردای عروسی هارد داده بودیم تا از همه فایل ها بکاپ بگیرن  و پیشنهاد دادن در عوض برای سالگرد عروسی ازتون عکاسی کنیم که اصلاااا ذره ای قابل جبران نیست  چون اونها عکسای خیلی خاطره انگیز و ارزشمندی برای ما بودن  ما از فامیل ها و دوست ها حتی با گوشی هم عکس نداریم  

پیشنهاد میکنم هرجا میرین به آتلیه اعتماد نکنین فرداش برین بالاسرشون همه ی فایل هارو بگین جلو چشمتون از دوربین ها تخلیه کنن تا مثل ما گرفتار بی مسئولیتی اون ها نشین