2752
2734

خدایا چیکار میکنی با ما؟ نمیبینی چقدر فشار درس و زندگی و حرف بقیه رومونه؟ خودت کمکون کن... 

البته خودمونم مقصریم چون خیلی متکی شدیم به خانواده و خیلی لوس شدیم و توقعمون رفته بالا و بخاطر تربیت اشتباه تلاشی نمی‌کنیم... 

خیلی به خودم امیداور شدم بچها به خودتون بیاید برای زندگیتون تلاش کنید هرکی گلیمش از اب بکشه بیرون بین اینهمه ادم مثل هم برنده س

چشم امپراتور 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

توقع بالا منظورت چیه؟؟؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ربطی به متکی شدن به خانواده نداره ، برای خیلیها خانواده شون عامل افسردگی میشه من اطرافم دیدم چنین آدمایی رو

اگر زیر ۱۸ سال هستی یه برهه ایی معمولا همه این افسردگی و سرخوردگی رو احساس میکنن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی