2733
2734

تو تاپیک قبلیم فک کنم داشتم عررر میزدم که دلم براش تنگ شده

الان با افسردگی نشسته بودم یه گوشه که گوشیم زنگ خورد دیدم اونه. گفتم حتما باز زنگ زده بگه دلم برات تنگ شده دیگه ‌. دیدم صداش خیلی انرژی داره. فردا قرار گذاشتیم ببینمش. 

خیلی خوشحالم تا مرز سکتهههه‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مراقب باش فردا تاپیک بدبخت شدم نزنی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

جون

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 

سلام عزیزم. 

لذت بردم از خوندنِ پیامت

از اینجور ذوق زدنت

از اینجور رقصیدنِ بالهای قشنگت به دورِ آغوشِ یآر

نمیدونم چیشد که دارم برات مینویسم

هیچی از رابطه یه قشنگتون نمیدونم. 

چیزی که باعث این کشش به سمتِ تو میشم این حسِ قشنگیه که داری. 

اسمش عشقه؟ یا دل ربودنِ نا به هنگام؟ یا گریه های یواشکی بر سرِ دوری یآر؟ یا خندیدن های مستانه ات با دیدنش؟ یا رقصیدن و رقصیدن و رقصیدنت به دورش؟ مثلِ یک پروانه

نمیدونم زیبآجآن

از آینده هیچ اطلاعی ندآرم. 

از حآل هم

از فردای تو هم

ولی برای جفتتون خوشحالم. این احساس انقدرررر شیرینه.. قشنگه. 

آخیش

باور کن حالِ منم خوب شد

قدرِ عشقتون رو بدونین. 

عشق مقدسه. بکره. دست نیافتنیه. منحصر به فرده. پاکه

مواظب قلبای قشنگتون باش

عزیزم همیشه بخندی

فردا خیلیی خوش بگذره

سلام عزیزم.  لذت بردم از خوندنِ پیامت از اینجور ذوق زدنت از اینجور رقصیدنِ بالهای قشنگت به د ...

خیلی خیلی قشنگ نوشتی میدونی؟

حال خوبم چند برابر بهتر شد

نه بابا وای😂😂😂😂🤣🤣🤣

قصدت فقط دوستیه یا ازدواج ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خیلی خیلی قشنگ نوشتی میدونی؟ حال خوبم چند برابر بهتر شد

جدی؟؟خوشحالمم. 

بساز دخترک درونت برقص. 

https://virgool.io/@wsa9168/%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D9%90-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%90-%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-tydva4dwim0e

2706