2752
2734
عنوان

از اینکه میگن همه مشکل دارن متنفرم

156 بازدید | 18 پست

دارم از ناراحتی دق میکنم هزارتا بدبختی ونکبتی تو زندگیم هست طرف میگه ناراحت نباش همه مشکلات دارن مگه بقیه مشکل داشته باشن از بدبختی من کم میشه 

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....

متاسفانه چون بلد نیستیم همدل باشیم، همراه باشیم دهنمونو وا میکنیم و فاز روانشناسی میگیریم 

یاد بگیرید کسی که داره از مشکلش میگه، همدلی و همراهی میخواد، خیلی وقتا توو سکوت فقط گوش کنیم خیلی بهتره تا حرف بی جا بزنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب ناراحت باش و دق کن چون همه بی‌مشکلن و تنها خدازده‌ی کره زمین تویی دوستم🌹

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
تازه بعضیا مشکلاتشون اینقدر چرته که آدم خندش میگیره

دقیقا طرف داره تو پول غرق میشه خانواده خوب و سالم داره بعد میاد میگه نه ببین منم مشکل دارم تو الکی انقد ناراحتی آخه آدم باید یه دلخوشی داشته باشه تو این زندگی قربون خدا برم هیچ هیچ دلخوشی نزاشته برام که اگه داشتم انقد ناشکری نمیکردم

خب ناراحت باش و دق کن چون همه بی‌مشکلن و تنها خدازده‌ی کره زمین تویی دوستم🌹

تنها خدا زده که نیستم ولی یکی از اونا هستم

دقیقا طرف داره تو پول غرق میشه خانواده خوب و سالم داره بعد میاد میگه نه ببین منم مشکل دارم تو الکی ا ...

اینا مشکلاتشون اینکه چاییشونو با قند بخورن یا شکلات یا نامزدشون به جای لباس ۲۰ میلیونی ۱۹ میلیونی خریده بعد میان خودشونو قاطی آدمای مشکل دار میگیرنو فاز افسردگی و دپ بخودشون میگیرن

اینا مشکلاتشون اینکه چاییشونو با قند بخورن یا شکلات یا نامزدشون به جای لباس ۲۰ میلیونی ۱۹ میلیونی خر ...

بخدا یعنی

انشاءالله که مشکلاتت حل بشه 

حرف بدی نزدن همه مشکلات و سختی دارن و خودشون باید به فکر حل مشکلشون باشن حالا بعضی ها کسی یا کسایی رو برای کمک دارن بعضی ها همونم ندارن شما هم یکی مثل همونا

خیلی سخته ولی باید صبور باشی و دنبال راه حل درست 

نماز بخون قرآن بخون اینو فراموش نکن آدمها هیچکس هم نداشته باشن خدارو دارن 

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
2706