2752
2734
عنوان

مردم چقدر ناحقی میکنن

174 بازدید | 15 پست

بیشتر خان وما تا کسی به بچشون چیزی میگه یه سلیطه بازی در میارن نگو بعد بچشان هم هر غلطی کنه کور و کرن 

تو محلمون یه پسر بچه شیطان صفت هست همیشه بین بچه ها اختلاف میاندازه بارها داداش مو جوری زده بچه از گریه نفسش بند اومده من خانوادم بیعرضن نه به پدرش نه مادرش گفتن مخصوصا که می‌بینه ما کاری نداریم هر روز پر تر میشه خاک تو سرش کاش امسال یکی ازون همسایه هامون که جدی هستن تو حقشان بشونتش سر جاش پسره بیتربیت رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی خودتون نمی‌تونید از حق بچه محافظت کنید منتظر یکی دیگه نباشید 

به مامان بابت بگو وظیفه دارن از سلامت روحی و روانی بچه شون مطمئن بشن، نه اینکه بره توو کوچه کتک بخوره بعد چون بی عرضه ن بچه آسیب ببینه.... 

2731

واقعا خیلی کارتون بده که از داداشتون حمایت نمی کنید 

بزرگ میشه ایا براش عقده میشه 

من بودم با حیله بچه رو می کشوندم خونه سیر با ترکه کتکش می زنم تا چند روز نتونه سرجاش بلند شه 

اتفاقا یه پسر بی‌ادب هم توی کوچه ما هستش. بدبختی از پسرم و دوستاش چند سال بزرگتره و زورش بهشون میرسه. اونروز پسرم میگفت مامان مجتبی گفته من هر چی اذیتتون میکنم شما حق ندارین چیزی بگین. ولی کاری به روزگارش آوردم که دیگه جرأت نمیکنه سمت پسرم و دوستاش بیاد. 

واقعا خیلی کارتون بده که از داداشتون حمایت نمی کنید  بزرگ میشه ایا براش عقده میشه  من بو ...

اونا مثل ما نیستن که الم شنگه میکنن پارسال یکی از همین سلیطه ها یه ادایی درآورد سر یکی از همسایه ها

اتفاقا یه پسر بی‌ادب هم توی کوچه ما هستش. بدبختی از پسرم و دوستاش چند سال بزرگتره و زورش بهشون میرسه ...

چیکار؟ حالا من بابام مودبانه جلوش وایستاده  بود بچه از بس کسی بهش چیزی نگفته بود گریه کر ده بودا مامان همیشه مردش اونروز زود پریده بود بیرون !!

اونا مثل ما نیستن که الم شنگه میکنن پارسال یکی از همین سلیطه ها یه ادایی درآورد سر یکی از همسایه ها

پس تنها کاری که می تونید بکنید نذاری برادرتون بره تو کوچه و اصلا با این پسر رو در رو بشه 

چیکار؟ حالا من بابام مودبانه جلوش وایستاده  بود بچه از بس کسی بهش چیزی نگفته بود گریه کر ده بود ...

یه دوره میخواستم بزنمش ولی دیدم فایده نداره. چغرتر از این حرفاست. یه روز هم بابای یکی از دوستای پسرم که دیده بود این پسره داره بچه‌شو میزنه حسابی کتکش زد ولی بازم فایده نداشت. اینم بگم پدر مادرش خیلی آدمای خوبی هستن. میدونم مادرش از دستش عاصیه. خلاصه کل محله رو بر علیه‌ش کردم. جلوی خودش هم به بچه‌ها می‌توپیدم اگه باهاش حرف میزدن و بازی میکردن. اگه هم کنار همسایه‌ها بودم تا میدیدم داره میاد سریع خودمو عصبی نشون میدادم و به بقیه میگفتم باز این اومد بچه‌هارو اذیت کنه. بعدم پسرامو می‌کشیدم داخل خونه. مادرای دیگه که دوست نداشتن بازی بچه‌هاشون خراب بشه خودشون پسره رو رد میکردن بره. خلاصه که یه هفته‌ای هست داریم نفس راحتتتتتتتت میکشیم. 

یه دوره میخواستم بزنمش ولی دیدم فایده نداره. چغرتر از این حرفاست. یه روز هم بابای یکی از دوستای پسرم ...

اینا پدر مادرش زیاد خوب نیستن  

خوب کاری کردی تا اون باشه یاد بگیره بدون ترمز نره

2706