2733
2734
عنوان

تنوع غذایی....

120 بازدید | 20 پست

من شاغلم و روزهای تعطیل چند مدل غذا درست میکنم میزارم در یخچال تا خسته از سرکار برمیگردم غذا داشته باشم و فقط گرمشون کنم حالا شما بیاید بگید چه غذاهایی درست کنم ک متنوع باشع؟

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

ماکارونی.قیمه.قرمه.زرشک پلو.کوفته.خورشت کرفس.عدس پلو.کشک بادمجون.میرزاقاسمی.ته چین.

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سالاد الویه

سالاد ماکارونی

ماکارونی که باید تازه بخوری بمونه بد میشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
انواع خورشت ها فسنجون قرمه سبزی قیمه و… البته دمت گرم غذا درست میکنی من کنسرو میخورم😂😂😂😂😂

قربونت🥲😂نه من و شوهرم اصللااا تابحال لب ب غذاهای کنسروی نزدیم🥺بدم میاد غذای خونگی بهتره🥰

قربونت🥲😂نه من و شوهرم اصللااا تابحال لب ب غذاهای کنسروی نزدیم🥺بدم میاد غذای خونگی بهتره🥰

خواهر جان من سرکار جنازه ۷.۸شب میام خونه فکر کن در طی روز با۳۰.۴۰تا آدم سر و کله بزنی دیگه چی از آدم میمونه😂😂😂😂😂

سالاد الویه سالاد ماکارونی ماکارونی که باید تازه بخوری بمونه بد میشه

اره هفته قبل هم زود از،سرکار اومدم ماکارانی رو گذاشتم ولی خورشتهارو از قبل درست میکنم ک جا افتاده تر هم میشه تو یخچال مخصوصاااا قرمه سبزی😉🥰

خواهر جان من سرکار جنازه ۷.۸شب میام خونه فکر کن در طی روز با۳۰.۴۰تا آدم سر و کله بزنی دیگه چی از آدم ...

دوراز جونت گلم🥰خداقوت پهلوان😊🤝🏻

اره هفته قبل هم زود از،سرکار اومدم ماکارانی رو گذاشتم ولی خورشتهارو از قبل درست میکنم ک جا افتاده تر ...

به به خدا قوت

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
چیا میپزی

خورشت قیمه ، قرمه، کرفس  درست میکنم ، فسنجون اصلاااا نمیخوریم بدمون میاد خودم و همسری بعد جونم برات بگه که عدس پلو درست میکنم ، استانبولی دیروزم همسرم حقوقشو گرفت رفتیم خرید از این ناگت آماده ها ک فقط باید سرخشون کنی خریدیم با نودالیت

خورشت قیمه ، قرمه، کرفس  درست میکنم ، فسنجون اصلاااا نمیخوریم بدمون میاد خودم و همسری بعد جونم ...

مرغ یادم رفت بگم😂ماکارانی هم هرموقع از سرکار بیام س سوته میزارم چون ماکارانی تازه تازه مزع میده بخوری😉😋

سالاد الویه سالاد ماکارونی ماکارونی که باید تازه بخوری بمونه بد میشه

سالاد ماکارانی تاحالا درست نکردم میترسم بد شع🥲چطوریه میشه بگی بیزحمت ممنون 

2706