2733
2734

من زانوم دردمیکردرفتم گفتن سابیدگی دلری .وزنتوکم کن ۱۰کیلو 

ولی خودم یه ماهه گلوکوزامین وشیر وپودرسنجد وپای مرغ میخورم 

هدف اول۷۵کیلو🔒هدف دوم ۷۳کیلو🔒هدف سوم۷۰کیلو🔒هدف اخر۶۷کیلو🔒
سنم بیشتر از بیسته ولی دکتر بهم گفت نرمی کشکک دارم

پای مرغ بخور معجزه کرد واسه من نمیتونستم راه برم ولیدیکماهه  میخورم خیلیییی بهترشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری میخوردی؟ آبی که از پای مرغ بدست اومده رو همین جوری میخوردی یا تو غذاهات میریختی 

سوپ درستومیکنم

سوپ درستومیکنم

بعضی وقتا میخورم ولی مداوم نیست 

ایشالا که خوب شیم ، چون واقعا از الان خیلی بده نتونیم راه بریم یا ورزش کنیم 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
بعضی وقتا میخورم ولی مداوم نیست  ایشالا که خوب شیم ، چون واقعا از الان خیلی بده نتونیم راه بری ...

دکتر چی گف ب شما؟

دکتر چی گف ب شما؟

گفت نرمی کشکک زانو دارم پله زیاد بالا پایین نکنم فرنگی استفاده کنم یه نرمشم گفت روزانه انجام بدم 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair