2733
2734

خواهرانه کمکم کنید بگید شما بودید ادامه میدادید با این شرایط؟اگر آره چطور مدیریت میکردین

من حدود یکساله با یه آقایی تو رابطم،دوس پسرم نیست اول خواستگاری کردن بعد ما باهم ارتباط گرفتیم و قرار شد تا وقتی که من درسمو تموم نکردم رسمی نشه و حتی باهم بیرون نمیریم

و ارتبلطمون فقط تلفنی و چته و تو جمع ها و مهمونی ها همو میبینیم(فامیلیم)این آقا اخلاقش خوبه واقعا با همه شرایطم کنار اومده منم دوسش دارم شناختمم مربوط به این یکسال نیست سالها میشناسمش

اما این اواخر به شدت بحث میکنیم،همش دلخوری و بحث و ناراحتی و اعصاب خوردی من دارم متوجه یسری تفاوتهای بزرگ میشم اما ایشون میگه بخاطر این شرایطه همو ببینیم همه چیز خوب میشه،واقعا دودلم عقلم میگه دیگه ادامه ندم اما میترسم بعدها حسرت به دل بمونم که چرا بیشتر فرصت ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه تفاوت هست .. تو زنی اون مرد .. تو با فکر دیگ بزرگ شذی اونم همیطور .. باید با تفاوتا کنار بیاید .. و راه حل بگردی موقع تفاوتها ... هر زندگی همین شکلیه تازه بری زیر سقف بهتر به منظورم میرسی

عزیزم رابطه طولانی مثلا یکسال از پشت تلفن و ندیدن هم خیلی سخته

چون درک میکنم که چی میگی   یه زمانی توی شرایطت بودم میگم که وقتی حضوری کنار هم باشین شاید خیلی بهتر بشه همچی و انقدر دلخوری پیش نمیاد. و این حالت الانتون بخاطر ندیدن هم و مجازی بودن ارتباطه. درست میتونه بشه بنظرم... فعلا درستو تموم کن اگه کنکوری هستی ۲ ماه بیشتر نمونده. بعدش همچی ایشالا بهتر میشه

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
عزیزم رابطه طولانی مثلا یکسال از پشت تلفن و ندیدن هم خیلی سخته چون درک میکنم که چی میگی   یه ز ...

قوت قلب گرفتم با پستتون

شما چند سال اینطور بودید؟من خیلی میبینمش ولی هیچوقت دوتایی نبودیم

من تو شرایط تو هرگز قرار نگرفتم و نمیدونم ولی شاید خیلیا اینجا شرایط تورو دارن حتما کمکت میکنه راه و روششون🫡 من فعلا روز ۴ ام سقط و خونریزیمه دارم از کمردرد زیاد و خونریزی شدید میمیرم ولی برات آرزو و دعاهای قشنگ و خوشبختی فراوون میکنم هرچی خیر و مصلحتته برات رقم بخوره😍🥰😘

چاره ای نیست اخه واقعا ینی شما ام میگین ممکنه وقتی رابطه از این شکل دراومد بهتر شه؟

بله این خود رابطه از نوع فرسایشی هست 

اگر کنکور داری فعلا کمترش کن تماست رو‌ تا شرایط ارتباط بهتری داشته باشی 

قوت قلب گرفتم با پستتون شما چند سال اینطور بودید؟من خیلی میبینمش ولی هیچوقت دوتایی نبودیم

ما یکسال دور بودیم و مجازی بودیم. هیچ مشکلی نداشتیم حتی از راه دور در ارتباط بودیم ولی ۲ ماه اخر خیلی بینمون بحث و دلخوری پیش اومد همش هم سر چیزای الکی...شاید دلتنگی باعث بی اعصابی میشد...شایدم اینکه نمیتونستیم همو ببینیم سردی می اورد... نمیدونم ولی هر چیزی که بود، انقدر بحث و دلخوری هارو کش دادیم که تموم شد اون رابطه در حالیکه مطمئنم اگه صبر میکردیم و تحمل و دوتایی تلاش میکردیم الان با هم بودیم... ولی من نمیتونستم ۱ طرفه تلاش کنم. عزیزم سعی کنین اروم باشین. بحث نکنین.  تایم بزار روی درس و تایم استراحتت هم راجب چزای خنده دار یا روزمره یا لاو ترکوندن هر چی...میخواین حرف بزنین ولی بحث سعی کن نکنین. حیفه. بعد به خودت میای می بینی میشد ۲ ماه صبر کنم و بحث نکنیم ولی خرابش کردیم... حتی اگه میخوای به خودشم بگو. این دو ماه بحث ممنوع.

بنظرم اگه دوستتون داره و شما هم دوسش دارین و اومده خواستگاری و نیتش جدیه ، ارزش اینو داره که صبر کنین و کوتاه بیاین جفتتون توی بحث و دلخوری چون دقیقا ندیدن همدیگه باعثشه. زیاد نوشتم😅 ولی چون دیدم این تجربه رو دارم گفتم بهت بگم💕

ما یکسال دور بودیم و مجازی بودیم. هیچ مشکلی نداشتیم حتی از راه دور در ارتباط بودیم ولی ۲ ماه اخر خیل ...

خیلی ممنونم ازتون که کمکم کردید

خودمم سعی میکنم کمتر کنم ارتباطمو تا اونموقع

خیلی ممنونم ازتون که کمکم کردید خودمم سعی میکنم کمتر کنم ارتباطمو تا اونموقع

خواهش میکنم عزیزم

اگه ارتباطتو کمتر میکنی یه جوری نباشه حس کنه سرد شدی، بهش بگو که دلیلش درسه و واقعا هم درستو بخون. تایم کمتر پیشش باش ولی با کیفیت بیشتر نه بحث و دلخوری

2706