2733
2734
عنوان

شوهرم میگه تو به من شک داری. هه

49 بازدید | 0 پست

خانما با توجه به پست قبلم ک مشکلمو با شوهرم گفتم 

من دو سال با این ادم دارم زندگی میکنم مگه میشه عوض شه و نفهمم؟؟؟ خانمای متاهل قشنگ حرفو میفهمن کوچیکترین تغییر رفتار و اخلاق مرد زنش خیلی سریع متوجه میشه.... 10 روزه شوهرم هیچ رابطه ای با من نداره البته تو پست قبلم گفتم رفتارو اخلاقش ک خستگی کارشو بهونه میکنه ولی غیر ممکن یه اقای متاهل جوون نیاز نداشته باشه این مدت با شناختی ک من دارم البته از شوهرم ک ادم گرمی هستش قبلن هرچقدم خسته یا مشکلی داشت اصن بیخیال رابطه نمیشد... من شک ندارم خوشمم نمیاد کسیو قضاوت کنم ولی از نظر شما ک خانم هستین با توجه ب اخلاقای قبل شوهرم و اخلاق الانش چی فک میکنین واقعا؟؟ بنظر من حتی خستگی کارم باعث نمیشه ادم نیازشو سرکوب کنه. دوساله شوهرم شغلش همینه حالا این 10 روز چیشده مثلا البته چون هیچوق اینجوری نبود اینو میگم.... خواهش میکنم خودتونو بزارین جای من چ حسی پیدا میکنین با این شرایط... از یطرف ن توجه و اهمیتی باشه ن رابطه ای 

هروق خاسم درموردش باهاش حرف بزنم میگه تو شک داری به من... شک ندارم ولی این همه تغییر و نادیده گرفته شدن برام قابل هضم نیست... میخام جواباتونو بهش نشون بدم تا متوجه بشه هرخانمی ام جای من باشه صداش درمیاد از این همه سردی و عوض شدن یهویی تا همش تفره نره همچیو ب پای شک بزاره....