2733
2734
عنوان

اونایی که از دف نوازی سر در میارن

54 بازدید | 9 پست

دف مدلA1 خوبه برای کسی که مبتدی هست؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
برای بچه؟؟؟یا بزرگسال؟؟؟

برای خودم😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه برا دست گرمی  ولی از اون بهترم زیاد هس

ببین من برای دل خودم میخوام برم یاد بگیرم

هزینه دانشگاه و کلاس های آموزش درسیم زیاد هست.خونه ساختیم و وسایل خونه را نو کردیم و میدونم شوهرم الان دستش تنگ هست.

بخاطر همین مجبور شدم ارزون ترین دف را برداشتم.حالا به نظرت برم کلاس مسخرم نمیکنن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین من برای دل خودم میخوام برم یاد بگیرم هزینه دانشگاه و کلاس های آموزش درسیم زیاد هست.خونه ساختیم ...

خیلی کار خوبی میکنی

کلی روحیت عوض میشه

ایشالله خدا کمکتون کنه

نه مسخره نمیکنن اگرم کسی چیزی گفت که معمولا نمیگن بچه های هنر اونجوری نیستن

بگید میخام دستم راه بیوفته تا یکی بهترشو بخرم

خیلی کار خوبی میکنی کلی روحیت عوض میشه ایشالله خدا کمکتون کنه نه مسخره نمیکنن اگرم کسی چیزی گفت ک ...

واقعا هم همینجور بود.یهو یه تومن میدادم بعدم معلوم نیس بخوام ادامه بدم یا نه پولم هدر میرفت.

شوهرمم گناه داشت واقعا میدونم دستش تنگه

ولی به نظرت با این میتونم یاد بگیرم؟به درد میخوره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره چرا نتونی یاد بگیری خیلی خوبم یاد میگیری کار راه اندازه 

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40