2733
2734

من دهم انسانی ام اصلا علاقه ندارم به این رشته میخوام تغییر رشته بدم و فتوگرافیک بردارم اما از هزینه هاش میترسم میگن گرونه و دوربین عکاسی و لپ تاپ و لوازم نقاشی میخواد

درکل دوس دارم یه رشته ای برم مربوط به کامپیوتر و ادیت و فتوشاپ و هنر اینا باشه چون علاقه دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درمود گرافیک اطلاعاتی ندارم وخودم علوم انسانی بودم به انیمیشن ونرم افزار علاقه نداری؟ به کامپیوتر مربوطن هردو. 

فک کنم زیر مجموعه ی فنی وحرفه ان

🤍اشـکِ سحـر زدایــد از لوحِ دل سیاهی... 🤍

عزیزم گرافیک و فتو گرافیک با ادیت عکس و فتوشاپ متفاوته. فتوشاپ فقط یه ابزار کوچیک تو دنیای بزرگ گرافیک هست که باید تسلط داشته باشی.اگه به ادیت عکس علاقه داری بیرون فتوشاپ یاد بگیر. ولی فتو گرافیک ادیت نیست.ورشته فوق العاده سخت،زمان بر، پر هزینه ای هستش. اگه علاقه داری حتما تحقیق کن بعد تغییر رشته بده. چون. یکی از دوستان من روانشناسی می‌خوندن بخاطر اینکه طراحی دوست داشت تغییر رشته دادن خیلی پشیمون بودن. من خودم بعد اینهمه. سال وتحصیلات احساس بی سوادی میکنم. چون دنیای گرافیک خیلی بزرگ.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
درمود گرافیک اطلاعاتی ندارم وخودم علوم انسانی بودم به انیمیشن ونرم افزار علاقه نداری؟ به کامپیوتر مر ...

اره به انیمیشن و هرچی درمورد کامپیوتره علاقه دارم ولی میگن بازار کارش خوب نیست

یعنی چه رشته ای مناسبه برام اصلا گیج شدم بخدا همش دو دلم

ببین چی خسته ت نمیکنه و موقع کار لذت میبری. میتونی یه مدت درگیرش بشی و بعد تصمیم بگیری. ولی فقط بخاطر ادیت وارد حوزه گرافیک نشو که خیلی شاخه داره و بیشتر سر درگم میشی. چیزی که علاقه داری رو ادامه بده.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
ببین چی خسته ت نمیکنه و موقع کار لذت میبری. میتونی یه مدت درگیرش بشی و بعد تصمیم بگیری. ولی فقط بخاط ...

اینطور که فکر میکنم ادیت کلیپ و عکس و فیلمبرداری و عکاسی برام بی نهایت جذابه طراحی و اینارم دوس دارم ولی فکر نکنم رشته وجود داشته باشه برا اینا