2733
2764

من آبروم همه جا رفته 

تو فامیلامون اگه کسی خجالتی باشه و احوال پرسی و خداحافظی و حرف زدن یاد نداشته باشه بهش میگم دیوونه احمق🤧

الان به منم همه پشت سرم میگن دیوونه

تصمیم دارم خودم دزست کنم ولی نمیدونم چجوری 

شما یادم بدین🤧🤧🤧

من اگه کسی نگام کنه موقع احوال پرسی فقط با همون احمال پرسی میکنم اونم فقط سرمو تکون میدن🤧🤧

نمیتونم توی یه جمع به همه سلام بدم و احوال پرسی کنم

خیلی خجالتیم 

هیچوقت حرفی برای گفتن ندارم همیشه یرم پایینه و ساکته اکه کسی سوالی ازم بپرسه من من میکنم و حواب میدم

چکار کنم خوب شم 

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

فقط یک راه داره

اینکه با افراد غریبه شروع کنی

مثلا کلاس ثبت نام کنی و با خانما معاشرت داشته باشی با اعتماد به نفس کامل

اینجوری راه میفتی فقط

طرفدار تیمی هستم که ازش قهرمانی زیاد دیدم😍😍♥️🚩🚩طرفدار تیمی که سرور همیشگی بعضیاست😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️              و همانا خداوند پرسپولیس را آفرید که اس _ ق _ ال بدون سرور نماند😍😍♥️♥️🚩🚩🚩🚩🚩🚩
فقط یک راه داره اینکه با افراد غریبه شروع کنی مثلا کلاس ثبت نام کنی و با خانما معاشرت داشته باشی ب ...

من اصلا زیاد از خونه بیرون نمیرم 🤧

من اصلا زیاد از خونه بیرون نمیرم 🤧

همینه دیگ..

طرفدار تیمی هستم که ازش قهرمانی زیاد دیدم😍😍♥️🚩🚩طرفدار تیمی که سرور همیشگی بعضیاست😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️              و همانا خداوند پرسپولیس را آفرید که اس _ ق _ ال بدون سرور نماند😍😍♥️♥️🚩🚩🚩🚩🚩🚩
خب الان جوری شده ک اصلا ادمی خجالت پیدا نمیشه همه دهن و چش وهمه چیشون حرف میزنی😂

ولی من مثل اونا نیستم اصلا نمیدونم چکار کنم😫😫😫😫

حتی نمیدونمذچی بگم حرف زدنم بلد نیستم