2752
2734
عنوان

اینجا کسی روانشناس هست؟

83 بازدید | 17 پست

میشه کمکم کنید برای رفع حسادت و مقایسه کردن خودمون با بقیه

میدونم بده به خدا میدونم واقعا دست خودم نیست کاش میتونستم این حس و ریشه کن کنم😭😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنویس و ریشه رو‌پیدا کن 

به صورت سوال و جواب از خودت 

این اتفاق ریشه تو کودکیت داره و رفتار اطرافیانت باتو 

تو حسود نیستی و فقط دچار خود کم بینی شدی 

ادمایی که بلد نبودن زندگیو دچارت کردن

2731

ایشون هستن @آوا_هسدم    

ولی تعلیقن 

به شماره هایی هم داده میشه توجه نکن تبلیغ هس

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
بنویس و ریشه رو‌پیدا کن  به صورت سوال و جواب از خودت  این اتفاق ریشه تو کودکیت داره و رف ...

میدونم مشکلم چیه من از خوشحالیه بقیه ناراحت میشم😭

مثلا وقتی عکساشونو میبینم فکر میکنم چقدر خوشن چرا من نیستم وای خیلی حس بدیه😔

بنویس و ریشه رو‌پیدا کن  به صورت سوال و جواب از خودت  این اتفاق ریشه تو کودکیت داره و رف ...

چقدر توضیحاتتون عالی بود. شما روانشناس هستین؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
میدونم مشکلم چیه من از خوشحالیه بقیه ناراحت میشم😭 مثلا وقتی عکساشونو میبینم فکر میکنم چقدر خوشن چر ...

نه عزیزم بنویس مثلا از خودت بپرس سارا به نظرت این حس از کجا میاد 

و شروع کن جواب دادن و به این صورت سوال و جواب کن 

حتما بنویس بذار ذهنت تخلیه بشه

نه عزیزم بنویس مثلا از خودت بپرس سارا به نظرت این حس از کجا میاد  و شروع کن جواب دادن و به این ...

ریشش و میدونم کمبود اعتماد به نفسه من مثلا داداشم و خیلی قبول دارم اگر داداشم از کسی تعریف کنه به اون حسودیم میشه و میخام ثابت کنم که اینطوری نیست 

ریشش و میدونم کمبود اعتماد به نفسه من مثلا داداشم و خیلی قبول دارم اگر داداشم از کسی تعریف کنه به او ...

ریشه کمبود اعتماد به نفست از چیه از کجاست ؟ کدوم اتفاق های زندگیت دونه دونه جمع شدن و باعثش شدن؟

دوست خوبم تو نوشتن مقاومت داری 

تا ننویسی از هجوم افکارت خلاص نمیشی

موفق باشی

ریشه کمبود اعتماد به نفست از چیه از کجاست ؟ کدوم اتفاق های زندگیت دونه دونه جمع شدن و باعثش شدن؟ دو ...

واقعا نمیدونم چی رو بنویسم میدونم ریشش تو‌کودکیمه ولی یادم نمیاد فقط یادمه از بچگی برای اینکه بقیه باهام‌بازی کنن بهشون باج میدادم میزاشتم خوردم کنن ولی باهام دوست باشن فقط حتی اگر مسخره میشدم میخندیدم که باهام قهر نکنن 

2706