2733
2734
عنوان

من چاکر هام بازه ؟

525 بازدید | 27 پست

من خواب های عجیبی میبینم 

مثلا اگه راجب موضوعی شک داشته باشم 

بخوام بفهمم تو خواب حقیقتش رو میفهمم 

یا چیزایی میبینم که تو اینده اتفاق میوفته

یا خواب هایی میبینم که تعبیرش متناسب با 

شرایط زندگیمه 

به نظرتون چاکر هام بازه ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چاکرا نباید باز باشه

باید متعادل باشه

هر چاکرایی مربوط به ی سری مسائله

چیزی که شما میگی بهش میگن شهود و چاکرای مربوط ب شهودتون متعادله.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
مثلا چی میبینی 

خیلی چیزا هر چیزی که فکرشو کنی 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ممکنه رحمتی از جانب خدا باشه

بله ارتباطم با خدا خوبه 

و این قضیه روز به روز بیشتر میشه 

مثلا میشه نیت کنی ک تو خاب ببینی ک من ب عشقم میرسم یا ن؟ یا مثلا ی دعایی هست قبل خاب میخونن واسه نیتشون تو‌خاب..نمیشه اونو بران بخونی ببینی؟😰

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
چاکرا نباید باز باشه باید متعادل باشه هر چاکرایی مربوط به ی سری مسائله چیزی که شما میگی بهش میگن ...

از چی بدست میاد این چاکرا ؟ یعنی چه کار خاصی 

باید انجام بدی که باز بشه 

خیلی خوبه اینجوری

گاهی اوقات از من انرژی زیادی میگیره 

2706