2752
2734

من هربار میرم خونه بابام از رفتنم پشیمونم 

مامانم یا قهر کرده تو اتاق یا داره پرخاشگری میکنه 

وقتی بچه بودم  وقتی مامانم قهر کرد از خونه رفت پیش خودم گفتم اخی  بزار نباشه  ولی همون یه ربع بعدش برگشت 

من واقعا این همه سال نفهمیدم کدومشون مقصرن ولی فقط منو خواهرم  اسیب دیدیم 

ای کاش  کسایی که باهم سازگاری ندارن هیچوقت بچه دار نشن 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا پدر مادر من    .من و شوهرم بحثی نداریم واسه همین اینا بحث میکنن.بچم تعجب میکنه

واسه ما فقط  مامانمه که سروصدا میکنه بابام کلا سکوته

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

پدرشوهر مادرشوهرم

خیلی بده

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
واسه ما فقط  مامانمه که سروصدا میکنه بابام کلا سکوته

پدرشوهر منم سکوته اما تقصیرها گردن خودشه که آتیش به جون خانمش میندازه

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
منم ۳۰ سالمه با دوتا بچه...دارن دیگه مامان و بابام از هم جدا میشن

واقعاچقدر بد 

پدرشوهر منم سکوته اما تقصیرها گردن خودشه که آتیش به جون خانمش میندازه

درسته اونی که سکوت میکنه مقصره ولی بخدا اطرافیان گناه دارن 

پدرمادر من دعواشون جلوی ما 

ولی بیرون تنهایی میرن خوابشون کنار همه 

فقط مارو دق میدن و  حرفاشو ماباید تحمل کنیم