2752
2734

اگر دختر دیگه دوشیزه نباشه کل مهریه گیرش میاد!؟مگه زن و شوهر تو دوران عقد رسمی و شرعی هم نیستن؟؟؟پس دیگه این ترس و اداها چیه ک دوربریا یا تو سایت میگن وای شب خونه شوهرت نمونی فلان نکنی ..

چرا اخه مگه چ عیبی داره ؟سوال فقط برام 

چقد خوب گفتی 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین بستگی داره توخانوادتون مرسوم باشه یانه.اگه که مرسومه هیچ مشکلی نداره ولی برای مامرسوم نیس بعد فکرکن تو عقد رابطه داشته باشی خب یه مشکلی پیش بیاد جدابشی خانواده وفامیل بفهمن قیامت میشه انگ بی حیایی بهت میچسبونن

کاربری خانومم👩🏻

نگاه عزیزم ممکن توعقد با هم مشکل پیدا کنن بعدا دختر خانمه راحت میره طلاق میگیره اصلا کسی نمیگه قبلا عقد بود 

مثلا میگن اگه رابطه کامل نباشه در عقد پسر زود تر فکر عروسیه