2733
2734

اول اینکه الان ۲۸ هفتم و دکترم میگه دو هفته یکبار باید بیای ویزیت بشی تازه سی ب بعدم هفته ای ی بار ک من هم حوصلشو ندادم ن هم پولشو واقعا زیاد هفته ای ۲۱۰ هزار بدم ویزیتش علاوه بر اون این ور اونورم پول خرج میشه روزی ک میرم دکتر چیکار کنم؟ بعد اینکه سونو گرافی ۲ و ۳ هفته زودتر از زایمانم  وقت زایمان زده کدوم درسته؟اونی ک خودم میدونم یا اونیکه اون میدونه میخوام سزارین شم بخاطر همون میپرسم ممنون میشم جواب اینارو بدین خدابچه هاتونو براتون حفظ کنه یکی هم اینکه چرا تو بارداری باید وزن اضافه کنیم؟ این وزن ب خودمون اضافه میشه یا بعضیا میگنوزن جفتو بچه و اب دورشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر شرایطتت خاص نیست مشکلی نداره این حد از زود رفتن اصلا ضروری نیست من دو ماه اخر فقط ماهی یبار رفتم ولی خب برای سزارین دو سه هفته زودتر زمان عمله این طبیعیع

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲

به نظرم برو یه سونو جای دقیق، هفته‌های آخر هم ریسک نکن سونوها رو برو 

ان‌شاءالله که به سلامت زایمان کنید و هردو سالم باشید

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

خوب دکترت تو بیمارستان نمی ره ویزیت رو اونجا بری؟بالاخره مساله شوخی نیست...حالا این دو ماهم هفته ای ۲۱۰...به سلامتی بچه ای که ۹ ماه سختی بارداریشو تحمل کردی می ارزه

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

عزیزم اگه پولشو نداری برو بهداشت اونم قشنگ چک میکنه، اونی که برات تاریخ زدن درسته اما بازم دقیق نیست چون ممکنه یهو زایمان کنی برا من پیش اومد، حالا رو همون حساب کن، برا وزنت هم خب معلومه دیگه برا بچه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

خیلی زیاده دو هفته یکبار از الان

دکتر من گاهی میدید شرایطم خوبه مثلا میگفت ماه بعدم لازم نیست بیای، ازمایشای ۴۵ روز بعدم مینوشت میگفت بعد اینا بیا مگر اینکه مشکلی داشتی

دقیق ترین تاریخ زایمان اونیه که تو سونو ان تی مشخص شده

وزن دقیق هم تا ۱۴ کیلو نرماله. ولی ورم و چاقی زیاد باعث میشه بچه خوب وزن نگیره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خوب دکترت تو بیمارستان نمی ره ویزیت رو اونجا بری؟بالاخره مساله شوخی نیست...حالا این دو ماهم هفته ای ...

عزیزم پول میدم اگه بدونم واجبه حس میکنم واجب نیس اخه دوهفته ی بار خوله هفته ای بار چی میگه؟

من بیمارستان دولتی میرفتم و فقط ماه اخر هر هفته شد یه سری هم قبل اون ۴ هفته اخر دو هفته به دوهفته اش کرد یعنی کلا دو ماه اخر از الان زوده به نظرم البته به نوع بارداریتونم بستگی داره که خطر ناک باشه یا نه ولی خب با توجه به قیمت ویزیت زیاد هست و اینکه سونو معمولا متفاوت میزنه به خاطر رشد بچه اس و وزن اصافه کردن تو بارداری ۶ یا ۷ کیلو هست که  اب دور بچه و بچه و جفت و اینا میشه ولی خب باید یه چند کیلو هم اضافه کنی که بعد از زایمان بدنت ضعیف میشه و خونریزی داری از پا درنیای کلا من اقوام شمیدم میگفتن دکتر بهشون گفته حداقل ۱۴ کیلو باید اضافه کرد

من بیمارستان دولتی میرفتم و فقط ماه اخر هر هفته شد یه سری هم قبل اون ۴ هفته اخر دو هفته به دوهفته اش ...

منم با اینکه مطب میرفتم ولی همینطور بود. دکترم کلا نه اهل ویزیت تند تند بود نه خروار خروار دارو نوشتن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706