2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وسواستون چجوریه به چ چیزی فکر میکنید اضطراب دارید یا ازش میترسید

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
وسواستون چجوریه به چ چیزی فکر میکنید اضطراب دارید یا ازش میترسید

ازفکرایی که میاد تو سرم خیلی میترسم .بخدا داغون شدم .منی که هرروز بیرون سرکار خریرد بودم الان میترسم .مثلا میترسم به مردا نگاه کنم 

ازفکرایی که میاد تو سرم خیلی میترسم .بخدا داغون شدم .منی که هرروز بیرون سرکار خریرد بودم الان میترسم ...

فقط کسی که وسواس داره یه وسواسی رو درک میکنه 

بقیه اغلب سرزنش میکنن یا میخندن

پیج دکتر ستاره جانی رو فالو کن راجع به خیلی شاخه های وسواس توضیح میده و راهکار درمانی هم ارائه میده 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
فقط کسی که وسواس داره یه وسواسی رو درک میکنه  بقیه اغلب سرزنش میکنن یا میخندن پیج دکتر ستاره ...

آره بخدا .شدیدا پیرم کرده چون هیچ کی درک نمیکنه .دکتره خوبیه؟ شما درمان شدین؛&

آره بخدا .شدیدا پیرم کرده چون هیچ کی درک نمیکنه .دکتره خوبیه؟ شما درمان شدین؛&

من تازه با پیجش آشنا شدم و وارد کانال تلگرامشم شدم

قصدم اینه پکیج ازش بگیرم بلکه ی ذره آسوده بشم از فکر و خیالات چرت و پرت که زندگی ادمو مختل میکنه 

من تازه با پیجش آشنا شدم و وارد کانال تلگرامشم شدم قصدم اینه پکیج ازش بگیرم بلکه ی ذره آسوده بشم از ...

انشالله سریعتر راحت شیم .بخدا من درد قلب وسرگیجه وسردرد داغونم کرده ی لحظه ذهنم آروم نیست .خیلی توعذابم