2752
2734
عنوان

رابطه ی همسرانه

217 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها خوبین؟!

من هنوز چند ماه نمیشه اومدم خونه ی خودم و واقعاً از همسرم متنفرم وقتی میبینم اینهمه اخلاق بد داره که یکی دو تا نیست مثلاً ما وضعمون خوب نیست زیاد مالی بعد یه شب حالم بد شد رفتیم دکتر از کجا تا کجا منو پیاده برد بعد به خانواده خودش که میرسه نمیدونه چیکارا نمیکنه فقط حتی خونه ی باباش که میریم میبینم چقدر خرید میکنه از اونطرف یه کارایی میکنه که خیلی برام بولده مثلاً امروز تو گوشیش عکس بد دیدم برای یکی فرستاده بود بهش میگم این چیه؟!

اولش گفت تو گوشی منو چک کردی و فلان چرا اینکارو کردی بعدش گفت شوخی مردونه است اصلاً نمیدونم چرا انقدر حالم ازش بد میشه وقتی هر بار خواهرش یا مادرش یه کرمی ریخت و به جای پشت منو گرفتن پشت اونا بود احساس میکنم به خاطر اونه فک کنین ما هنوز تازه اومدیم سر خونه زندگیمون ۱ ماهه خواهرش میگه بچه بیارین!!!!

یا به بچه اش یاد داده بچه ی ۳ ۴ ساله اش که دایی جون دخترتو بده من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون هنوز از نظر شخصیتی انسان مستقلی نشده و طبیعیه مثل خانواده اش با تو برخورد میکنه، برای همین شناخت قبل از ازدواج بسیار لازمه بعد باید برای ازدواج  تصمیم گیری کنید

چ‌مدت؟ ببخشید هی میپرسم اخه میخام ببینم چقد تغییر میکنن مردا  مثلا موقه دپستی هیچکدوم ازین علا ...

شش ماه ببین موقع دوستی همه چیز در حد تعادل بود مثلاً زنگ میزد به خانواده اش ولی نه هر دقیقه و هر روز و حرف شنو باشه نه منم میگفتم خب اوکی این احترام میزاره با منم با احترام برخورد میکنه ولی خیلی همه چیز عوض شد و الان میبینم نه از حدش گذشته