2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من شب ها همه جا را مرتب میکنم و میخوابم صبح که بیدار بشم خونه بهم ریخته باشه تا عصر خیلی بی انرژی می ...

این خیلی خوبه من  همسرم از سرکار نیاد دیگه شام میخوریمو اینا دیگه تقریبا کاری نمیکنم فردایش از ساعت ۱۲ ظهر شروع به کارام میکنم اکثرا 

این خیلی خوبه من  همسرم از سرکار نیاد دیگه شام میخوریمو اینا دیگه تقریبا کاری نمیکنم فردایش از ...

وقتی شوهرت داره  بعد شام تلوزیون میبینه شما پاشو ظرف ها را بشور و آشپزخونه را مرتب کن همینطوری هم با شوهرت حرف بزن  پذیرایی هم عصرش جارو زدی

کار خاصی نداری جز همون ظرف شستن

اصلا نیم ساعت وقتت را میگیره اینطوری صبح ها پر انرژی پا میشی 

من وقتی سینک را خشک میکنم میگم اینم آشپزخونه تمیز تحویل فردا 

وقتی شوهرت داره  بعد شام تلوزیون میبینه شما پاشو ظرف ها را بشور و آشپزخونه را مرتب کن همینطوری ...

پیشنهاد خوبی بود دور ازت تیروئید دارم که باعث شده یکمی همش احساس خستگی میکنم انرژیمو انگار گرفته...هر روز جارو برقی میزنی؟

پیشنهاد خوبی بود دور ازت تیروئید دارم که باعث شده یکمی همش احساس خستگی میکنم انرژیمو انگار گرفته...ه ...

من چون بچم کوچیکه آره هر روز عصر ساعت ۵ جارو برقی میکشم

شب ها هم قبل خواب همه اسباب بازی هاش را از تو پذیرایی جمع و جور میکنم

برا تیروئید حتما دارو مصرف کن

شب ها که کارهات را بکنی صبح ها هوا خنکه  اگه بچه کوچیک یا مشکل بیرون رفتن نداری بیدار شو  همراه همسرت از خونه بزن بیرون

منتهی شما به نیت پیاده روی برو تا هر مسافتی که میتونی خرید اگه داری انجام بده

بعد برگرد یه دوش بگیر 

کار خاصی هم نداری یه صبحونه بخور یکم استراحت کن باز از عصر به کار خونت برس

اگه وقت اینجور کارها هم نداری حتما باشگاه برو ورزش کردن  تیروئید را میزون میکنه

من چون بچم کوچیکه آره هر روز عصر ساعت ۵ جارو برقی میکشم شب ها هم قبل خواب همه اسباب بازی هاش را ...

حتما از این به بعد شام خوردیم زود ظرفارو میشورم نه فعلا بچه ندارم گلم  چند وقت بعد ظهر وقت کنم  پیاده تا یه جایی میرم وسط راه همسرم از سرکار داره میاد باهاش برمیگردم مرسی از راهنمایت به در بخور بود اینجوری گفتی همیشه ادم وقت اضافه داره به کاراشم رسیده

حتما از این به بعد شام خوردیم زود ظرفارو میشورم نه فعلا بچه ندارم گلم  چند وقت بعد ظهر وقت کنم ...

آر حتما برو و با همسرت بگرد خیلی هم کیف میده 😃

آره فدات من بیشتر روز را وقتم آزاده با اینکه بچه کوچیک هم دارم

گاهی پا میشیم با بچم دوتایی میریم خونه مامانم

یا میریم خریدا خونه را انجام میدیم یا میریم پارک 

اما تجربه کردم هر وقت کار خونم را بزارم برا فردا کل روز خسته هستم و همش هی میگم یکساعت دیگه پا میشم  به کارها میرسم و اون یکساعت دیگه میشه عصر 

خیلی بی حوصله میشم

2706