2733
2734
اقا گوشیم تازه ست ساعت گوشیم یک ساعت جلو بود حواسم نبود 😂 تازه فکر کردم یک ربع تاخیر دارم دیدم چیزی ...

عه😁 خسته نباشید عزیرم من کارمو کردم دیگه خسته شدم واسه امروز موندم شوهرم بیاد غذا بخوریم 

خب من بالاخره از شر لباس ها خلاص شدم 

چمدون هم بستم 

گاز تمیز شد 

پیاز ها رو پوست کندم جای سیب زمینی پیاز رو شستم منتظرم خشک بشه بذارمشون سر جاش 

یه کابینت میخواستم مرتب کنم مرتب شد 

اتوی لباس ها هنوز مونده خیلی دلم میخواد کلا ولشون کنم بذارم واسه فردا 

شستن ظرف های بزرگ مونده و چیدن مجدد ماشین ظرفشویی و درست کردن شام 

شام چی میخوای بذاری ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه😁 خسته نباشید عزیرم من کارمو کردم دیگه خسته شدم واسه امروز موندم شوهرم بیاد غذا بخوریم 

تو هم خسته نباشی شام چی دارین ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
تو هم خسته نباشی شام چی دارین ؟ 

راستش دیروز ناهار خورشت اسفنجاج درست کردم بعد دو بسته گوشت ریختم به اندازه امروزمونم هست فقط یه ماست و خیار یا سالاد درست میکنم با برنج .....به نظرم بقیه کارارو  بزار واسه فردا منم درای کابینت پایین دیگه تمیز نکردم گذاشتم فردا خسته شدم 

راستش دیروز ناهار خورشت اسفنجاج درست کردم بعد دو بسته گوشت ریختم به اندازه امروزمونم هست فقط یه ماست ...

اره من باردار هم هستم خیلی زود خسته میشم دیدم تو ول کردی منم ول کردم 😂 

به به غذای آدم از قبل آماده باشه اون روز بهشتیه 😁

ما شب برنجی نمی‌خوریم یه املت میزنم خوبه 

اره من باردار هم هستم خیلی زود خسته میشم دیدم تو ول کردی منم ول کردم 😂  به به غذای آدم از قبل ...

ناهار برنج نخوردیم بعد چون برنجی زود غذا میخوریم...وای نمیدونستم بارداری عزیزم پس واقعااااا خسته نباشی باز فردا بیا با هم انجان بدیم اینجوری ادم انگیزه کار داره هر ساعتی خواستی بیا همین تایپ با هم انجام بدیم منم فردا باید کابینتارو پاک کنم 

ناهار برنج نخوردیم بعد چون برنجی زود غذا میخوریم...وای نمیدونستم بارداری عزیزم پس واقعااااا خسته نبا ...

افرین باشه خیلی خوبه اینطوری من در به در دنبال یه پایه توی سایت می‌گشتم هیچ کس نبود خوب شد پیدات کردم 😁

افرین باشه خیلی خوبه اینطوری من در به در دنبال یه پایه توی سایت می‌گشتم هیچ کس نبود خوب شد پیدات کرد ...

منم همینطور😂 اکثرا یه نگار هر وقت میکنم پیامی بلشه هر وقت خواستی کاراتو کنی بیا پیام بزار یا آشپزی کنی ...چون همیشه بلاخره تو خونه کار هست 

عزیزم درباره تیروئید هم اطلاعات داری بگو

اطلاعات کاملش گوگل بزنی میاره .چیزایی که یادمه برات مینویسم . 

علائمش :افسردگی، بی حالی، کم شدن میل جنسی . چاقی ایناس . البته همشون با هم ممکنه نباشه مثلا من چاق نیستم .آزمایش خون که بدی توش عدد tsh مربوط به تیروئیده . دو تا مرز کم کار و پرکار داره که نوشته چه اعدادی هستن . من توی مرز کم کار و نرمال بودم . توی بارداری کم کاری تیروئید تشدید میشه .حتی خیلیا که قبل از بارداری کم کاری نداشتن توی بارداری باهاش روبرو میشن که همه اینا با مصرف قرص و یه سری رعایت‌های غذایی قابل کنترله.دکتر با آزمایشهای چند ماه یکبار مقدار قرص رو تعیین میکنه .البته  توی گوگل بزنی خیلی همه چیو بزرگ میکنه یه سردرد ساده رو هم به مرگ متصل میکنه . یعنی میگم ازش نترس یه بیماریه شایعه که راه حل ساده ای هم داره . 

اطلاعات کاملش گوگل بزنی میاره .چیزایی که یادمه برات مینویسم .  علائمش :افسردگی، بی حالی، ...

فداتبشم که اینقدر وقت گذاشتی اره واسه همین گوگل نمیکنم اصلا من چند وقته دکتر گفته تیروئید دارم قبلا نمیدونستم چون همش احساس خستگی میکردم چکاب دادم و الان واسم سونو گردن نوشت گفت گره داره تیروئید دوباره آزمایش تکرار کردم هنوز جوابش آماده نشده میترسم خیلی

منم همینطور😂 اکثرا یه نگار هر وقت میکنم پیامی بلشه هر وقت خواستی کاراتو کنی بیا پیام بزار یا آشپزی ...

اره دقیقا باشه همین کار رو کنیم از این به بعد 

رراستی بارداری چرا تا اون زمان بیدار میمونی رو بچه تاثییر میزاره...و بعدش کجایی هستی من شمال  

من خوابم کلا کمه سه ساعت خوابیدم از شش هم بیدار شدم 

دیشب مهمون اومد تا دو موندن مجبور شدم همه کارامو بکنم خونه الان دسته گله 😁 منم اصالتا رشتی ولی تهران زندگی میکنم 

من خوابم کلا کمه سه ساعت خوابیدم از شش هم بیدار شدم  دیشب مهمون اومد تا دو موندن مجبور شدم همه ...

عه منم رشتی خوشبختم عزیزم...  شبا شیر بخور خوابت میگیره رو بچه بعد تاثییر نمیزاره ؟

2706