2752
2734

وبزرگی خدا خجالت کشیدم

تنها کسی ک با دست و دل باز ب بنده گناهکارش میبخشه ولی جواب منه بنده چیکارمیکنم  ناشکری اصلا هر کاری کنم میتونم ذره ای از نعمتشو جبران کنم 

خدایا همه بنده هاتو ببخش منم ببخش بابت همه بی ایاقتی و ناشکری و ناسپاسی و بنده ی بد بودن 😭😭😭😭😭

میشه ی صلوات برا نیت من هدیه ب امام حسین بفرستید ممنونم  فرستادید لایک کنید ب نیت همه در کل دو مرتیه ایت الکرسی میخونم

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

فقط خداست ک اینطور بی اندازه ب بنده نیبخشه

خدایا همه رو محتاج خودت کن ن محتاج بنده ت

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باور کن وقتی اینجوری راجعب خودت حرف میزنی خدا خیلی ناراحت میشه اون روح خودشو در تو امانت گذاشته 

با خودت قشنگ حرف بزن تو امانت دار هدیه  ای هستی که خدا بهت داده خدا درونته خودش گفته از رگ گردن بهت نزدیک ترم خودش گفته از روح خودم در تو دمیدم

باور کن وقتی اینجوری راجعب خودت حرف میزنی خدا خیلی ناراحت میشه اون روح خودشو در تو امانت گذاشته  ...

برام دعا کن

سلام توروخدا شما سنگینی سرت بخاطر سینوس خوب شد چژوری؟

سلام عزیزم

خوبی

بله خدارو شکر 

اول چرک خشک کن زیاد خوردم ب امن خیلی خیلی شدید بود  ...

بعدش هر کار کردم خوب نمیشد تا ایتکه ی دکتر خدا خیرش بده ب حق امام حسین همش دعاش میکنم..همه از لطف خدا بود .... گفت قرص سیتریزین و لوراتادین بخور

از هر کدوم یکی صب یکی شب خوردم چند ساله دارم استفاده میککم

البته بعد ی مدت دیگه فقط سیتریزین خوردم

الان چند ساله اوایل قرص کامل شب و صب رفته رفته کمتر شبی نصف البته بعد چندین سال

سلام عزیزم خوبی بله خدارو شکر  اول چرک خشک کن زیاد خوردم ب امن خیلی خیلی شدید بود  ... ...

من رفتم قرص سیتریزین ونئوتادین خریدم باید دوتاش رو باهم بخورم هرشب یکی وصبهام یکی از هرکدوم؟؟؟بعد چند روز اثر میزاره