2752
2734

گفت همون مادرت که بدت میادغزش خون گریه میکنه،منظورخالم ازاتفاق واسه بچم چی بودآخه من چندسال جداازشوهرم بودم واینهااومدن واسطه شدن گفتن برگردوبچه هامم پیش شوهرم بودن،منظورش ازاتفاق چی بود و آیاکاردرستی کردم که برگشتم سرزندگیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بله منظورش اینه دست نامادری بزرگ بشه هزارو یک اسیب روحی و ممکنه جسمی بخوره ازقدیم گفتن بچه ازمادر یتیم میشه ن پدر وقتی مادرت بشه نامادری پدر واقعیتم میشه ناپدری ب عنوان کسی ک ۲۸ساله دست نامادری بودم و بابام ازترس زنش هزااااارتومن ب ماهاخرج نکرد از۱۶سالگی توهر خرابه ای کارکردم تا خرجمو دربیارم جهازمو خودم اماده کردم سیسمونیمو خودم اماده کردم تو اوووووج مشکلاتم بزرگتربالاسرم نبود دستمو بگیره بخاطر نامادری و بابام دارم زندگی ای رو تحمل میکنم ک حق من نبود میگم بهت بخاطر بچهات برگرد

با۳۲سال سن اقده ی خیلی چیزا تودلم مونده نزاربچهات مثل من باربیان خودت بالاسرشون باش  

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
من تاپیکات خوندم تاحدودی،،حداقل مث مادرت قوی باش چطور اون تونست ۷تا بچه تنهای بزرگ کنه تو نمیتونی ۲ت ...

یعنی طلاق بگیرم بچه هاموخودم بردارم چون تواین زندگی شوهرم گاهی بهم حمله میکنه وعصبی میشه چندماه پیش بااتوبهم حمله کرد ومن فقط نگاهش کردم اصلا فرارنمیکنم

2706