2752
2734

مرسی که اطلاع دادی

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من تو دستشویی بیمارستان به همکار مردم این را گفتم😐هنوز یادم میاد دلم میخواد در افق محو شم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
وای😂😂😂😂

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
رفته بودی قسمت مردونه

نه خب بخش ما کوچیک هست،کلا یدونه دستشویی داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو دستشویی بیمارستان به همکار مردم این را گفتم😐هنوز یادم میاد دلم میخواد در افق محو شم

من شمارو نمیفهمم😅... اول دانشجو روان بودین بعد پزشکی؟ 

قبل از این امضا یه امضای دیگه داشتین که خیلی قشنگ بود❤️

قدم کوچولوتون و به دلتون ام تبریک میگم😍🌱

خدایا... میشه از خوب بودن پشیمونم کنی!.. :/
من شمارو نمیفهمم😅... اول دانشجو روان بودین بعد پزشکی؟  قبل از این امضا یه امضای دیگه داشتین ک ...

روان شناسی بالینی شاخه پزشکی محسوب میشه جزء دانشکده علوم پزشکی هست

همه میپرسن،اون سری هم خانم کافی نتیه گیر داده بود میخواستم جیغ بزنم🥲🥲🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شمارو نمیفهمم😅... اول دانشجو روان بودین بعد پزشکی؟  قبل از این امضا یه امضای دیگه داشتین ک ...

ممنون عزیز دلم😘😘😘❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روان شناسی بالینی شاخه پزشکی محسوب میشه جزء دانشکده علوم پزشکی هست همه میپرسن،اون سری هم خانم کافی ...

اهههااان بله درسته😍❤️نکه اونموقه نوشته بودید وقتی چشمت به سر در دانشکده پزشکی بخوره یا دانشگاه علوم پزشکی، یادم نیست... به این خاطر پرسیدم🌱

خدایا... میشه از خوب بودن پشیمونم کنی!.. :/
اهههااان بله درسته😍❤️نکه اونموقه نوشته بودید وقتی چشمت به سر در دانشکده پزشکی بخوره یا دانشگاه علوم ...

آره دیگه همونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706