2733
2734
عنوان

از این رفتارها خانواده ام متنفرم

158 بازدید | 10 پست

واقعا موندم چطوری باهاشون برخورد کنم هم مامانم هم بابام عادت دارن تو جمع تحقیرم کنن دقیقا بچگی همین کارو باهام کردن که اعتماد به نفسم و نابود کردن هنوزم همونجورین چیزی هم نمیشه بهشون بگم 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط باید روی خودت کار کنی و روانشناس و...  بری متاسفانه اونا عوض نمیشن

دقیقا عوض نمیشن منم برای همین چیزی نمیگم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
دهه ما که جزو سرگرمیاشون بود این کار 

با همین کارا آینده بچشون و اعتماد بنفسشون نابود کردن

با همین کارا آینده بچشون و اعتماد بنفسشون نابود کردن

من دارم واسه بچه هام جبران میکنم

امیدوارم مثل ما نشن

اولویت اول و آخرم اونا هستن

ما نسلی بودیم که بزرگترا و فامیل اگه میریدن سرمون باز هم باید تشکر میکردیم

😪

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اکثر پدر مادرا از بچه احساساتی خوششون نمیاد دلشون میخواد منطقی رفتار کنید و به حرفشون گوش بدید دوست دارن بچشون زبون دراز نباشه ولی بتونه از خودش در برابر دیگران دفاع کنه و درکل خوب و بد رو تشخیص بده و مثل یه آدم کامل رفتار کنه.

اینو از رو تجربه خودم دارم میگم چون الان که عاقلانه تر رفتار میکنم اوناهم رفتارشون با من خیلی خوبه.

من دارم واسه بچه هام جبران میکنم امیدوارم مثل ما نشن اولویت اول و آخرم اونا هستن ما نسلی بودیم که ...

ای دقیقاااا یادم میاد تو فامیل اگه مسخره ام هم میکردن خانواده ام هیچی نمیگفتن هیچییی....ولی نمی‌خوام بچه هام اینجوری باشن

اکثر پدر مادرا از بچه احساساتی خوششون نمیاد دلشون میخواد منطقی رفتار کنید و به حرفشون گوش بدید دوست ...

بعضی پدر و مادر همه حالت دوست دارن بچه هامون تحقیر کنن