2752
2734
عنوان

چه سالی باید بره کلاس اول؟؟

110 بازدید | 19 پست

دخترم متولد نیمه اول ۹۹

چه سالی باید بره کلاس اول؟

۴۰۵ یا۴۰۶؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر من نیمه دوم ۹۸ هستش اونم همینجور؟

اره عزیزم

من پسرم نیمه اول ۹۸ هس چن روز پیش ثبت نامش کردم پیش دبستان

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نیمه اولیا باید ۶و نیم سالگی برن  وگرنه سال بعدش که ۷ و نیم میشن قبول نمیکنن میشه سال ۱۴۰۵

الان داشتم سرچ میکردم زده بود بین۶ تا۸ سالگی ثبت نام میکنن برای کلاس اول

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
نیمه اولیا باید ۶و نیم سالگی برن  وگرنه سال بعدش که ۷ و نیم میشن قبول نمیکنن میشه سال ۱۴۰۵

من پسرم آخرای شهریوره تا ۵سالش بشه میره پیش

خیلی کوچیکه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706