2752
2734
عنوان

میشه خواهرانه راهنماییم کنین؟

49 بازدید | 12 پست

بیست و..سال سن دارم هرحرفی که میزنم حتی برای کوچکترین چیزا مامانم برمیگرده جلوی همه بهم میگه کاش تونظر نمیدادی توحرف نزن دخالت میکنی توهمه چی مثل (دخترخالت)

(بخدا زیادم حرف نمی‌زنم فقط چیزایی که مربوط به خودمه)

آدم خرد میشه بخدا مثلا میخواستن برن یه مسافرت گفتم من پنجشنبه امتحان دارم اگه میشه فردا برگردیم نریم فلانجا اینو بهم گفت خیلی خجالت میکشم

ولی یه دخترخاله دارم ۱۴سالشه انقدر دخالت میکنه تا غذای ما جای مسافرت وصحبت درباره همه چی نظرمیده ومادر پدرشم گوش میکنن 

میشه کمکم کنین؟ چیکارکنم حرف نزنم؟ چیکارکنم نظرندم ودخالت نکنم ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکبار جدی بگو مامان لطفا توی جمع با من  با احترام صحبت کن و گرنه منم همونطور که شما صحبت کردی م ...

هزاربار گفتم دعوا کردم گریه کردم ولی اهمیت نمیده 

میدونه من حساسم روی این حرف دوباره میگه بهم 

بابا زشته بخدا هردفعه انگار یه تیکه از من فرو میریزه ....

گلم تو مشکلی نداری مشکل از بقیس حق داری نظر بدی سعی کن همیشه حرفتو بزنی و اصلا اهمیت نده بقیه چی میگن اگه بقیه رو ب حرف نزدنت عادت بدی تا آخر عمر همینجوری باهات رفتار میکنن منم ۲۵سالمه کسی ب حرفم اهمیت نمیده ولی خواهرشوهرم ۱۳سالشه یجوری بهش بها میدن که انگار ۴۰ سالشه منم درهرشرایطی حرفمو میزنم هرکی میخوادخوشش بیاد هرکی میخواد خوشش نیاد نیاد مهم نیست 

هزاربار گفتم دعوا کردم گریه کردم ولی اهمیت نمیده  میدونه من حساسم روی این حرف دوباره میگه بهم& ...

اصلا گریه نکن ...یبار با قاطعیت حرفتو بزن..منم همیشه جلو جمع بحث زنونه میشد به من میگفت تو برو بیرون جلوی دقیقا کسایی که روشون حساس بودم ...یبار باقاطعیت گفتم اگه اینطور حرف بزنی منم بلدم اینطور حرف بزنم و لطفا دیگ اینرفتارتو پیش دیگران انجام ندهــ و خداروشکر دیگه تموم شد 

گلم تو مشکلی نداری مشکل از بقیس حق داری نظر بدی سعی کن همیشه حرفتو بزنی و اصلا اهمیت نده بقیه چی میگ ...

خستم دیگه همیشه یه علامت باخودکار روی دستم میکشم که یادم بمونه حرف نزنم 

خوردم میکنن 

ولی به قول شما دخترخالمو بهش بها میدن بااینکه بی نهااااایت دخالت میکنه ویه ادمیه که میخواد همه ببیننش اصلا هیچکیم خوشش نمیاد ازش ولی براهمه تعیین تکلیف میکنه 

دیگه نمیدونم باید چیکارکنم کاش بمیرم چون از دنیا خیری ندیدم 

خداروشکر عزیزم ایشالله دیگه مشکل نداشته باشی 

فدای شما مهربونم..یه چیز دیگه اینکه موقع حرف زدن با مادرتون صداتونو بالا نبرید و یا حرف زشت چون اونموقع بحث میره رو این حرکات و کلا شما متهم میشی.. فقط با قاطعیت حرفتو بزن و بحثو سریع تموم کن 

خستم دیگه همیشه یه علامت باخودکار روی دستم میکشم که یادم بمونه حرف نزنم  خوردم میکنن  ول ...

اره دقیقا خواهرشوهر منم هیچکس ازش خوشش نمیاد انقد پروعه گاهی وقتا بجا بقیه ام حرف میزنه نظر میده ولی خوشکلم از من بشنو حرفتو بزن روحرفت نظرت هرچی که مربوط ب توعه وایسا حتی اگه بدترین رفتار باهات بشه بعدا که ازدواج کنی حالت خیلی بدتر میشه اونام همینجور عادت میکنن که بهت اهمیت ندن ولی بقیه وقتی ببینن رو حرفت پافشاری میکنی عادت میکنن 

اره دقیقا خواهرشوهر منم هیچکس ازش خوشش نمیاد انقد پروعه گاهی وقتا بجا بقیه ام حرف میزنه نظر میده ولی ...

گاهی فکرمیکنم بهترین کار اینه ازدواج کنم که وقتی اونم ببینه چه آدم تو سری خوری هستم زندگی آیندمم از زندگی فعلیم بدتر میشه 

خداکمک کنه...

مرسی که راهنماییم کردی عزیزدلم ❤️😘

گاهی فکرمیکنم بهترین کار اینه ازدواج کنم که وقتی اونم ببینه چه آدم تو سری خوری هستم زندگی آیندمم از ...

عزیزدلم اگه ازدواجم کردی حتی بدترین مشکلاتم تو خانوادت داشتی ب همسرت مخصوصا خانوادش هیچی نگو همیشه جوری رفتار کن که انگار خانوادت جز تو ب چیزی اهمیت نمیدن اگه ثانیه‌ای احساس کنن پشتت خالیه زندگیتو تباه میکنن،دختر ب این خوبی خانوادت دلشونم بخواد که همچین دختری دارن اگه میخوای افسردگی نگیری موهات سفید نشه ی گوشت در باشه ی گوشت دروازه واگرنه مثل من اعتماد ب نفسی واست نمیمونه،خواهش میکنم گلم کاری نکردم انشالله که مشکلت حل شه بازم اگه مشکلی داشتی من هستم غصه نخور زندگی ارزش این چیزارو نداره🌹❤