2733
2734
عنوان

درمان موخوره

63 بازدید | 14 پست

برای موخوره روغن نارگیل گفتن خوبه

من ماسک هم دارم که گفتن اونم خوبه

مشکلی داره که اگه بعد از هر حمام از روغن استفاده نشه؟

مثلا یبار که رفتم بعدش روغن بزنم و دفعه بعدی ماسک

آسیب میزنه به مو؟

عزیزم اگه موهات موخوره هست باید حتما موخوره ها رو کوتاه کنی چون درمان نمیشه ولی خب روغن و ماسک و ..... برای پیشگیری از موخوره خوبه 

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے♥️🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عزیزم اگه موهات موخوره هست باید حتما موخوره ها رو کوتاه کنی چون درمان نمیشه ولی خب روغن و ماسک و ... ...

اره میشینم دونهخ دونه من و مامانم موخوره هارد کوتاه میکنیم ولی مخوام که وضع بدتر نشه برای همین گفتم اشکالی نداره که یکی در میون استفاده کنم؟

اره میشینم دونهخ دونه من و مامانم موخوره هارد کوتاه میکنیم ولی مخوام که وضع بدتر نشه برای همین گفتم ...

دونه دونه نمیخواد که همش رو با هم بچین 

برای جلوگیری از موخوره و تحریک رشد مو میتونی هر ماه حدود ۲_۳ سانت موهات رو بچینی 

نه بابا مشکلی نداره

نه چربه 

معمولا موهای خشک بیشتر موخوره میشن 

ولی در کل برای جلوگیری از موخوره شدن وقتی از حمام میای خیلی از سشوار استفاده نکن و پایین موهات رو بزار نم دار باشه کلا از اتو مو و فر مو و..‌... کمتر استفاده کن و اینکه اگه موهات بلند بیشتر گیس کن مخصوصا موقع خواب چون کشیده میشه و نازک میشه و در نهایت موخوره میشه 

دونه دونه نمیخواد که همش رو با هم بچین  برای جلوگیری از موخوره و تحریک رشد مو میتونی هر ماه حد ...

آخه موخوره تا بالا اومده دلم نمیاد کلا کوتاه کنم موهامو از طرفی هم چون من خیلی استرسی هستم حجم موهام خیلی کم شده چندسال پیش موهام حجمش خیلی زیاد بود هی کم شد و موخوره گرفت کوتاه کردم خوب شد و عروسی داداشم که رفتم شینیون کردم باز موخوره گرفت روغن نارگیل میزنم و دیگه دارم همه راهارو امتحان میکنم اگه نشد کلا کوتاه کنم ولی اصلااا دلم نمیاد اخه موهام تو رو باسنم شده...

الان که می بافم تیغ تیغی میشه موهای خورد از کنار بافت میزنه بیرون انقدر که نوک تک تک موهارو گرفتم 

امیدوارم که درست بشه یا حداقل به بالاتر نرسه که هر ماه نوک گیری کنم و موخوره تموم بشه و به بالا ها نرسه مجبور نشم کلا کوتاه کنم ... تا رو شونم تقریبا موخوره شده

توروخدا اگه راهی دارید بهم بگید لطفاااا

آخه موخوره تا بالا اومده دلم نمیاد کلا کوتاه کنم موهامو از طرفی هم چون من خیلی استرسی هستم حجم موهام ...

عزیزم اگه کوتاه نکنی پیشرفت میکنه هی میره بالاتر 

دخترعمم مثل شما دلش نمیومد کوتاه کنه انقد موخوره رفت بالا که بنده خدا مجبور شد کچل کنه کلا🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین اگه کوتاه کنی و از دوباره مراقبش باشی بهتره که 

موهات بهتر و قشنگتر میشه . برای رشد بیشتر هم میتونی بری دکتر مثلا من خودم رفتم برام قرص بیوتین نوشت شما هم برو 

2706