2752
2734
عنوان

کیا پوستشون خیلی خوب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 30 پست
تو تاپیکای قبلم روتین پوستمو کامل توضیح دادم

ممنون حتما میخونم میشه یه تیکه از پوستتون رو عکسش بزارید

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روتین ندارم ولی غذای سالم میخورم 

اب قلم میخورم غذای کم روغن شیرینی‌جات کم میخورم فست‌فود خییییییییلی کم در حد سالی یک بار اونم شاید در حد تن ماهی سوسیس ک اصلاااا

سبزیجات زیاد میخورم

من منافذ پوستم باز شده چیکار کنم؟

روتین پوستی خوب 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
روتین ندارم ولی غذای سالم میخورم  اب قلم میخورم غذای کم روغن شیرینی‌جات کم میخورم فست‌فود خییی ...

من اگر این شیرینی جات رو حذف میکردم خیلی خوب بود

تو تاپیکای قبلم روتین پوستمو کامل توضیح دادم

تایپ پوستیت چیه؟ مستعد جوشی؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
خب چی 

بستگی به پوستتون داره به نظرم اول بریم دکتر ولی من خودم محصولات نوتروژینا داشتم خوب بود قطع که کردم دوباره پوست به حالت اول برگشت

منافذ باز دارید؟ دکتر واقعا موثره؟

بله دکتر که همیشه نه ولی برید شاید اون با توجه به پوستتون روتین مناسب تجویز کنه

۷ ماه میمونه ؟ حجمش چقدره ؟ هر روز صورتت میشوری؟

عزيزم من در ماه ۲۰ روز استفاده میکنم روزی دوبار چونکه اون ۷ تا۱۰ روز پریودم اصلا حوصله هیچی ندارم اره بین ۶ تا ۷ میمونه یک فشار کافیه نمیخواد دو سه تا پمپ بزنی یکی بزنی کف میکنه

دخترخالم ۳۰ روزه استفاده. میکنه اون ۵ ماه و خوردی براش موند

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
2706