2733
2734
جیکار میکنی

فقط فقط دانشگاه 

منو از پا انداخته پول اسنپ

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ماهی2500ازمستاجرم میگیرم همونو خرج میکنم البته80 درصدش خرج بچه هام میشه خوراکی و چیزای ریزه میزه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم 4یا 5 هرماه میده بهم ولی خب خرج خودم همشو نمیکنم دونیم قرعه کشی دارم ترمیم ناخن و خوراکی برای ...

خرج پسرت بنداز گردن شوهرت 

اون ۵ تومن خرج خودت کن 

قرعه کشی چیه برو تیکه طلا بخر

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

من اگر داشتم خرجم اینا میشد

باشگاه، دکتر و دندونپزشکی، لوازم مراقبت از پوست، خوراکی، لباس و کیف و کفش نو، ارایشگاه، کلاس هنر یا زبان، ماشین، کمک به یتیم(الان درحدصدقه)، سفر و... 

مالا جرأت نداریم چیزی بگیم الان میریزن سرمون 

راحت باش عزیزم کسی ک گارد میگیره چون تاحالا نداشته درکی نداره براش عجیبه

خودم زیاد اهل خرج کردن نیستم مگه اینکه واقعا مشکلی پیش بیاد مثلا جدیدا پوستم ابله مرغون گرفتم قراره ...

خیلی اشتباه میکتی عزیزم 

اون پولو برو‌خرج خودت کن برای پسرت جدا بگیر

خرج پسرت بنداز گردن شوهرت  اون ۵ تومن خرج خودت کن  قرعه کشی چیه برو تیکه طلا بخر

شوهرمم خیلی خوراکی میخره براش ولی خب یه وقتایی بیرونیم یهو بستنی و خوراکی میخواد یا اسباب بازی چشمشو میگیره دلم نمیاد بگم وایسا بابات برات بخره. قرعه کشی هم تازه گذاشتم ده ماه بیشتر نیست تصمیم دارم دراومد یه تیکه طلا بگیرم آخه با دوتومن که هرماه نمیشه طلا خرید

2706