2752
2734

سلام وقتتون بخیر

برای خرید کالسکه، تجربیاتتون رو در اختیارم میذارید؟

خودتون چه مدلی داشتید؟ از چه شرکتی؟

مثلا تاشو ها و چمدونی ها، واقعا محکمن و جون دارن؟ 

چرخ بلبرینگی لازمه؟ چرخ های پشتیش بززگتر باشه یا چهارتا چرخ یک اندازه؟

رو حالت روبه مادر قفل باشه یا پشت به مادر یا حتما قابل تغییر باشه؟

خودم دوست دارم تا جایی که میشه ایرانی🇮🇷 باشه، قرص و محکم باشه ولی جمع و جور و تاشو)اصطلاحا میگن چمدونی(...

ممنونم🤩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه مدلیه و کجاییه؟ از نوزادی قابل استفادس؟

اره کاملا تخت میشه راستش مارکش یادم نیست ولی المانیه فکر کنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731

مهمترین چیز سبک بودنه

من مارک خاصی مد نظرم نیس ولی این ویژگی هارو داشته باشه

حتمااااا متغییر چون بچه کوچیک نیاز داره رو ب مادر باشه بزرگ نیاز داره جلو رو ببینه

تحمل وزنش مهمه ک تا بزرگسالیش استفاده بشه

چرخهاش تحمل وزن داشته باشه

راحت تا بشه راحت باز شه

کریر رو بتونی جایگذاری کن

همینا فعلا ب ذهنم میرسه

من عصایی بودن برام مهمه تا بتونم راحت همه جا ببرم

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...

من میخوام کیدیلو بخرم در حد شیش تومن

مسافرتی کوچیک جمع میشه حالت خواب میگیره چرخاش بلبرینگ از پیج مامان قشنگم تو برج بهار

خواستی برو پیجش کامل توضیح میده با قیمت

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
این عصایی ها بهترن یا چمدونیا؟

از هردو دارم

اول چمدانی داشتم چون فقط برای اطراف منزل استفاده میشد ،عصایی خریدم

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...