2752
2734

سلامم دوستان خوبینن ؟ حالتون چطوره ؟ امیدوارم صحیح و سلامت باشین عشقااا 

خانما میخواستم بپرسم که خب من چشمام استیگماته عینک میزنم یکی دوساله( ۱۶ سالمه ) البته که الان نه بعد ۱۸ سالگی

خواستم بپرسم شمایی که عمل کردین یا نزدیکانتون عمل کردن یه عملی کردن بعد عمل درد داشتن ؟ درست میشه چشمام بعد از عمل ؟ و اینکه ۱۸ سالمون بشه میتونیم عمل کنیم ؟ یا باید بره تا ۲۳ سالگی🥲🥲؟ 

هیچوقت تسلیم نشو،اگر اونا میتونن ما هم میتونیم🩷🩷🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره ولی دردش زیاد نیس..هرموقع ک شمارع ی دوتاچشات ثابت شدمیتونی عمل کنز

خب خداروشکر دستتون درد نکنه 🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻

هر دکتری برا سن نظری داره  بعد عملم دردش متفاوته من ۲۴ساعت درد داشتم تا بعد برداشتن پانسمانم ی ...

اوه پس باید تحمل کرد الان راضی هستین از عملتون ؟ موثر بوده ؟

درد خاصی واقعا نداره بیشتر سوزش داره باید شماره چشمت حداقل 6 ماه ثابت مونده باشه که عمل کنی 

مرسی عزیزم که وقتتو گذاشتی بهم کمک کردی 

ممکنه شماره چشم بیاد پایین ؟

هر موقع ثابت بشه میتونی ۱۹ سالگی رفتم ثابت نشده بود ۲۱ سالگی عمل کردم البته من نزدیک بین بودم . درد ...

خب خداروشکر 

نزدیک بین و دور بین یعنی چی ؟ 

عزیزم شما چند ساعت گوشی و کتاب دست میگیری که دوباره ضعیف نشه

من الان دو سال میشه عمل کردم بعد تقریبا 2 ماه دیدم کامل کامل شد با گوشی هم تقریبا زیاد کار میکنم ولی برنگشت 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
2706