2752
2734
عنوان

و باز هم دعوا جاری با پدر شوهر

421 بازدید | 13 پست

بچه ها چند وقت پیش تایپک زدم،برای دعوا جاری با پدر شوهرم،الان پدر شوهرم یه تیکه زمین داشت داده به پسرش ،،امروز مصالح آورده برادر شوهرم که اون زمین ساخت و ساز کنه،یه دعوایی راه انداختن،برادر شوهرم همین شوهر جاری کوچیکه زن داداششو زد تو گوشش کلی دعوا شد پلیس اومد ،پدر مادر جاریم با عمه ش اومدن کلی فوش دادن بگیر بزن خیلی دعوا بدی بود،جاریم الان شناختم چ دهن کثیفی دارن هر دوتا شون چقدر فحش میدادن به هم حالم  بد شد آخر پلیس اومد رفتم که حواسم به پدر شوهر پیرم باشه جاریم گفت گمشو تا الان کجا بودی الان اومدی گفتم اومدم خونه پدر شوهرم،بعد یه آقای ریش سفیدی بود بهم گفت باباجان برو خونت ،من اعصابم خرابه انکار رفتم که فحش بخورم برگردم،اکه ریش سفیدانبودن منم جواب میدادم ولی شرم کردم ،بعد همسایه ها گفتن چی شد منم گفتم هیچی دوتا فحش سهم من بود رفتم خوردم اومدم،لعنت به من نباید میرفتم

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره بخدا انگار فقط رفتم فحش بخورم برگردم

عیب نداره ، این روزها هم می گذره!  کلا داد و دعوا و فحش برکت از زندگی می بره! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
عیب نداره ، این روزها هم می گذره!  کلا داد و دعوا و فحش برکت از زندگی می بره!

من نمیتونم فحش بدم بلدم ولی با فحش دادن حرمت خودمو نمیشکنم،زن باید لطیف باشه نه قلتاق پاچه پاره

حالا دعوا برای چی بود  برادر شوهرت چ جوری به خودش اجازه داد زن داشش بزنه

گفتم که برای یه تیکه زمین که پدر شوهرم داده به پسرش،پسر دیگش با زنش دیوانه شدن