2733
2734
من خودم معلم خصوصی ام اول تا سوم ۱۵۰ چهارم تا نهم ۲۰۰

پایه نهم ۲۰۰؟مدرکتون چیه؟اینجا بازنشسته ها ک تجربه دارن یا فوق لیسانس یا دکترا برای هشتم ب بالا از ۴۵۰ ب بالا میگیرن یکساعت ربع یا یکساعت نیم خصوصی رو

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

من برای ریاضی هشتم۴۵۰یکساعت ربع رو میدم تازه میگفت ۵۰۰بعد عیدی هم میگفت بیشترش. کنید چطور این پولا رو میخورن والا زباده😒😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برای ریاضی هشتم۴۵۰یکساعت ربع رو میدم تازه میگفت ۵۰۰بعد عیدی هم میگفت بیشترش. کنید چطور این پولا ر ...

پس این جور باشه من مفتتتتتتتتت میگیرم که😐

ساعتی ۳۰ میگن زیاده😐

منطقه ی ما گدا هستن همه

پس این جور باشه من مفتتتتتتتتت میگیرم که😐 ساعتی ۳۰ میگن زیاده😐 منطقه ی ما گدا هستن همه

کدوم شهری؟من اصفهانم شهرای بزرگ گرونترن

پایه نهم ۲۰۰؟مدرکتون چیه؟اینجا بازنشسته ها ک تجربه دارن یا فوق لیسانس یا دکترا برای هشتم ب بالا از ۴ ...

فوق لیسانس 

اره خب من کم میگیرم با اینکه تهرانم ، قراره بیشترش کنم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2706