2733
2734
عنوان

من در ۱۲ سالگی ابروهامو برداشتم

136 بازدید | 14 پست

دهه هشتادیم اول از مامانم پرسیدم چه زمانی مناسبه گفت دانشگاه رفتنی منم تو دلم گفتم بروبابا رفتم ژیلت برداشتم ابروهامو زدم البته گند زدم و تو آینه میگفتم چقدر خوشکل شدم شبیه ازوپاییا شدم😂خلاصه تایسال سرش دعوا میکردیم بامامانم و از رو نرفتم ۱۳ سالگی رفتم آرایشگاه ابرو برداشتم شما ام از خاطرات ابرو برداشتنتون بگید 

من ۱۸ سالگی

جقدر خل بودم

برگردم عقب ۱۳ سالگی میگرفتم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوش بحالت😂 من همین چند وقت پیش مجوز ابرو برداشتنو گرفتم

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

منوووو بگوووو از ۱۵ تا ۱۷ سالگی زیر ابروهامو تمیز میکذدم دوبار رفتم دفتر ناظم زد تو گوشم ازم تعهد گرفتتتت یادمممم نمیرههه الان ۲۴ سالمه شاید سه ساله ابروهامو دست نزدمم یکی نیس بگه چ اصزارییییی بود اخه دختررررر

زندگی ای که سگ ریده توش یه همستر نمیتونه جمعش کنه❤️🫂

منم ۱۲ یا ۱۳ سالگی برداشتم اون زمان همه ابروهاشون پشمک بود مال من تو مدرسه تمیز و خوشگل‌ بود 😁😂 

الانم چند ساله ک برنمیدارم فقط مرتب میکنم 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
خوش بحالت😂 من همین چند وقت پیش مجوز ابرو برداشتنو گرفتم

چندسالته زیادم خوسبخالم نبست من تا یسال تهدید میشدم اگه دست بزنم به ابروهام ولی پرو تراز اینا بودم کازخودمو قبول داشتمو دارم بعد حتی برمیگشتم جوابشو میدادم تا اینکه مامانم دید من از رو نمیرم ولم کزد😂

دختر من از ۱۱ سالگی اصلاح انجام میدم براش ولی دوست نداره به ابروهاش دست بزنم

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

من نه به صورتم نه به ابروهام دست نزدم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
چندسالته زیادم خوسبخالم نبست من تا یسال تهدید میشدم اگه دست بزنم به ابروهام ولی پرو تراز اینا بودم ک ...

۱۷😂

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
اولاش جوش میزنه طبیعیه بعدش اوکیه دیگه حوش نمیرنی

از همون بلوغ صورتم پر جوش بود‌

خیلی رفتم دکتر تا خوب شد صورتم‌

حوصله جوش نداشتم

دوش آب سرد اینطوریه که؛به خودت بیا چه غلطی داری با زندگیت میکنی.
2706