2752
2734

همسرم با کارمندش زنی که ازم سن بالاتر و زشت تره

دوست شده بود وزنه آویزونش شده بود چون شوهر خودش بی پول بود ٫که عاشقتم الان بستری ام دارم میمیرم

میگف :چرا زنت تورو از من جدا کرده و منو نفرین کرده پای نماز!!

همسرم هم تاییدش میکرد که وای حق داری!

اما بعد که من فهمیدم بامدرک گفت اشتباه کردم ببخشید تعهد داد همه چی ب نامم کرد که ولش نکنم !

زنه نوشته بود اگه اسلحه داشتم خانمت و شوهرم می کشتم!

براهمین حس خوبی ندارم از زندگی باش

میگم نکنه پس فردا یه خر دیگه پیدا بشه منو بکشه 

من چه گناهی کردم جوونم حق عشق و زندگی دارم 

بدون اینکه بدونم چرا یهو یه زن کارگر بیاد منو بکشه چی! ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

واقعاً ترسناکه 

من جای تو باشم عطا رو به لقاش میبخشم و میرم 

دوتا ما داری دوتای دیگه هم قرض کن و برو 

شاید اون زن انقدر مجنون باشه که این بلا رو سرت بیاره...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
نمازبزنه به کمرش_اسی میگن مرداباچشم‌عاشق میشن ولی بنظرم باگوش خرمیشن

بله خیلی خیلی زبون باز بود و با سیاست

طوری که تابحال همچین زنی ندیدم با زبون بازی این جوری مردا رو بتونه بازی بده !

پیاماش کامل خوندم که فهمیدم 

نمازبزنه به کمرش_اسی میگن مرداباچشم‌عاشق میشن ولی بنظرم باگوش خرمیشن

خرو خوب اومدی، یکی با گوش عاشق یه عنتر شد الان عنتر خانوم زن دومشه ، عنتر میگم عنتره ها زشت پیر بدقیافه، از شوهرشم بزرگتره

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خرو خوب اومدی، یکی با گوش عاشق یه عنتر شد الان عنتر خانوم زن دومشه ، عنتر میگم عنتره ها زشت پیر بدقی ...

اره منم هرکی دیدم خیانت میکنه زن دومی خیلی داغونه نمیدونم‌حکمتش چیه احتمالا فقط زبون بازن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
واقعاً ترسناکه  من جای تو باشم عطا رو به لقاش میبخشم و میرم  دوتا ما داری دوتای دیگه هم ...

شوهرش چتاش دید و همسرم ظاهرا ارتباطش یه ساله قطع کرده 

منو با خونه ماشین و بچه نگه داشت ..هدیه طلا و از اون موقع هی محبت می کنه تا بمونم

اره منم هرکی دیدم خیانت میکنه زن دومی خیلی داغونه نمیدونم‌حکمتش چیه احتمالا فقط زبون بازن

اونی که من میگم با زبونش مرده زنده میکنه، انقدر عشوه و لوندی بلده ،همین فقط

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خرو خوب اومدی، یکی با گوش عاشق یه عنتر شد الان عنتر خانوم زن دومشه ، عنتر میگم عنتره ها زشت پیر بدقی ...

اخه همسر چیزی هم بروز نمی داذ که من بفهمم

و شک کنم که با کسیه .براهمین ب خودم میگم خب من از کجا بفهمم الان با کسی دیگه نیس یا بعدا

هرچند همه جوره خودشو تسلیم کرده و مورد مشکوکی نداره دیگه

2706