2752
2734
عنوان

تلویزیون دیدن کودک ونوزاد

72 بازدید | 9 پست

سلام خانوما،خوبین؟

من یه پسر۴ساله دارم،دخترمم۳ماهو نیمشه،میگن تلویزیون تا۲سالگی ممنوعه،سوالم اینه ک وقتی پسرم میخواد تلویزیون ببینه دخترمو چیکار کنم؟حالا باز الان نمیتونه حرکت کنه میتونم یجا بذارمش اما وقتی بتونه چاردستو پا یا راه بره چیکارش کنم تا دوسالگی؟؟البته تلویزیون فعلا مدام روشن نیستش،ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان🌸

در کل خانومایی که دو فرزند وبیشتر دارید که فاصله سنیشون هم کمه،تجربیات دیگه ای هم در زمینه بچه داری،دارید بهم بگید لطفا،ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم بچه تا ۴. ۵ سالگی نباید تلویزیون ببینه واقعا ذهنو کند میکنه تو این استوریای بلاگرا میبینی برای بچه ۹ ماهه کارتون گذاشتن خودشون گوشی بدستن 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

منم دخترم ۸ سالشه و پسرم ۹ ماه

بعضی وقتا واقعا چاره ای نیست خب دخترم تی وی میبینه منم کار دارم نمیتونم پسرمو بذارم کنار خودم

ولی خیلی سعی میکنم نذارم از نزدیک ببینن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

سلام دخترا

من یه سایت ایرانی رایگان پیدا کردم مخصوص خردسال ها (بچه های زیر ۶ سال) که فقط انیمیشن خارجی به زبان انگلیسی داره و تایمر هم داره که تنظیم کنی بچه چقدر ببینه. اینترنتش هم نیم بهاست آدرس سایتش رو میزارمninitoons.ir